Jak se změní souboje s draky v Dragon Age Inquisition?

Míření na křídla se vyplatí.

Až toto očekávané fantasy RPG vyjde 10. října pro PC, PS4, PS3, X1 a X360, utkáte se v něm mimojiné s draky. A tyto souboje budou probíhat jinak než v minulých dílech Dragon Age.

"Když zaútočíte na draka, netrefujete ho automaticky celého, nýbrž jen jeho nohu nebo křídlo, na čemž bude v Inquisition záležet. Na toto se hodně zaměřujeme a na červnové E3 ukážeme v plné kráse, jak to funguje," řekl producent Cameron Lee z BioWare pro IGN.

1
Dnešní nový obrázek s drakem

Prý při svém objevování krajiny narazíte na spoustu rozličných druhů draků, které budou chrlit oheň různým způsobem, disponovat živelným útokem, jiní zase budou více ozbrojení než ostatní. Měli byste se proto nejprve pořádně poinformovat, o jakého draka jde, abyste pak zvolili správný typ útoku a synergii vaší družiny.

Tvůrce zdůraznil, že na rozdíl od všech ostatních her a minulých dílů Dragon Age budou draci v boji ničit svět okolo sebe. Více také budou létat ve vzduchu a provádět vůči vám úhybné manévry, rozhodně tedy nemají působit staticky. Ale pokud je připravíte o nohu nebo křídlo, jejich chování se potom změní - více o Inquisition v kompletním zpravodajství.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna