Halo 5: Guardians ohlášeno na podzim 2015

Chození kolem horké kaše + artwork, obal.

Když Microsoft říkal, že teď, při stejné ceně Xbox One jako PlayStation 4, bude rozhodovat nabídka her, myslel to smrtelně vážně. A pustil se do jejich oznamování dlouho před E3, na což Sony zatím nedokázala nijak odpovědět.

Dnes oficiálně představené Halo 5 s novým podtitulem Guardians vyjde pro Xbox One někdy na podzim příštího roku, to je už jistotou. Nicméně cesta ságy Halo má nějak pokračovat již letos a prý to bude obrovský krok, nikoli jen malý posun (více o tom na E3, nezní to zatím jako jen nějaký remake).

Halo 5: Guardians má být větší hrou než Halo 4, myšleno jak co do obsahu, tak i záběru a technologie. Se zbrusu novým výkonným enginem, v 60 snímcích za vteřinu, ve hře navržené od nuly pro novou konzoli.

1

"Samozřejmě některé základní stavební kameny z předchůdců zůstanou, ale strávili jsme hodně času přepracováním našich technologií. Cílem je naplno využít hardwaru Xbox One a jeho ekosystému k ztvárnění světů a zážitků, jaké jsou hodné nextgenu," chodí okolo horké kaše tisková zpráva.

Microsoft to totiž bude mít tentokrát mnohem těžší než kdykoli dříve, neboť po podobném a nesmírně ambiciozním Destiny od Bungie, stvořitelů značky Halo, uplyne na podzim 2015 už rok. Přesto doufá, že Halo 5 demonstruje talent a schopnosti studia 343 Industries, i že zúročí veškeré zkušenosti získané z Halo 4, především v oblasti porozumění hráčské komunitě. Současně s hrou v roce 2015 bude spuštěna televizní série Halo připravená v těsné spolupráci s režisérem Stevenem Spielbergem, ale nepropojená s hrou, jen rozšiřující její univerum.

2

Aktualizace - nový artwork:

10

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna