Tankové bitvy ve War Thunder se otevřely všem

Ground Forces spolu s updatem + tiskovka, obrázky.

Konec doprošování o vstupenku do uzavřeného testování, kterého jsme se zúčastnili začátkem roku i my, viz dojmy. Zásadní přídavek Ground Forces pro druhouválečnou F2P onlinovku War Thunder se nyní zpřístupnil úplně všem hráčům, kteří tak mohou z letadel přesednout do pozemní bojové techniky, zejména tanků, a srovnat tak kvalitu s dosavadním lídrem na trhu World of Tanks. Pořád se však jedná o betatest, jen otevřený.

Gajin Entertainment současně s tím vypustili patch 1.41 přinášející nová letadla jako MiG-3, I-185, B-25, Me-262 a Griffon. Vedle toho vylepšuje balistiku, munici, stíny, ostatní vizuální efekty a přidává kokpit do všech modelů Ki-45.

„Od samého počátku naším cílem bylo vytvořit hru, v níž by hráči mohli zkusit různorodá nebezpečí globálních konfliktů a zároveň se nehnuli od obrazovky.“ - řekl Anton Yudintsev, výkonný ředitel Gaijin Entertainment. „Vrčení, které právě slyšíte v dálce, je zvuk přes 6 milionů hráčů War Thunder, kteří právě vyrazili v obrněných pozemních jednotkách. Ti, kteří mají raději boje ve vzduchu, ať se spíš podívají dolů, na pevninu, protože právě začalo otevřené betatestování Ground Forces.“

Ground Forces se spojuje s War Thunder ve fázi Open Beta, což znamená, že si hráči mohou vytvořit vlastní ozbrojené síly tvořené letadly a tanky. S pokračováním hry budou moci uživatelé otestovat různé taktiky a zvolit tu vhodnou pro sebe - jednotky založené na bleskovém útoku, vozy s tlustým pancířem a hodně jiných kombinací. Současně si hráči mohou zvolit v Ground Forces sovětské a německé tanky. Ostatní země budou přidány v průběhu testů. K dispozici fanoušků jsou tucty lehkých, středních a těžkých tanků, samohybně dělostřelectvo a protiletadlová děla. Ty druhé se budou hodit zejména v bitvách Combined Arms, dostupných v reálném režimu a simulaci, kde hráči, kteří kontrolují pozemní jednotky, bojují společně s hráči letci (a spojenci AI v některých případech).

Gaijin Entertainment přidá další pozemní jednotky a nové mapy v budoucích aktualizacích, tvůrci samozřejmě nezapomněli ani na fanoušky letadel. V aktualizaci 1.41 v režimech vzdušných bitev byly provedeny určité úpravy a vylepšení, a také bylo přidáno 10 nových letadel včetně obrovského amerického bombardéru PBJ-1H s 75-mm kulometem. Datum vydání Ground Forces na PS4 bude zveřejněno už brzy. Více na české homepage.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna