Tankové bitvy ve War Thunder se otevřely všem

Ground Forces spolu s updatem + tiskovka, obrázky.

Konec doprošování o vstupenku do uzavřeného testování, kterého jsme se zúčastnili začátkem roku i my, viz dojmy. Zásadní přídavek Ground Forces pro druhouválečnou F2P onlinovku War Thunder se nyní zpřístupnil úplně všem hráčům, kteří tak mohou z letadel přesednout do pozemní bojové techniky, zejména tanků, a srovnat tak kvalitu s dosavadním lídrem na trhu World of Tanks. Pořád se však jedná o betatest, jen otevřený.

Gajin Entertainment současně s tím vypustili patch 1.41 přinášející nová letadla jako MiG-3, I-185, B-25, Me-262 a Griffon. Vedle toho vylepšuje balistiku, munici, stíny, ostatní vizuální efekty a přidává kokpit do všech modelů Ki-45.

„Od samého počátku naším cílem bylo vytvořit hru, v níž by hráči mohli zkusit různorodá nebezpečí globálních konfliktů a zároveň se nehnuli od obrazovky.“ - řekl Anton Yudintsev, výkonný ředitel Gaijin Entertainment. „Vrčení, které právě slyšíte v dálce, je zvuk přes 6 milionů hráčů War Thunder, kteří právě vyrazili v obrněných pozemních jednotkách. Ti, kteří mají raději boje ve vzduchu, ať se spíš podívají dolů, na pevninu, protože právě začalo otevřené betatestování Ground Forces.“

Ground Forces se spojuje s War Thunder ve fázi Open Beta, což znamená, že si hráči mohou vytvořit vlastní ozbrojené síly tvořené letadly a tanky. S pokračováním hry budou moci uživatelé otestovat různé taktiky a zvolit tu vhodnou pro sebe - jednotky založené na bleskovém útoku, vozy s tlustým pancířem a hodně jiných kombinací. Současně si hráči mohou zvolit v Ground Forces sovětské a německé tanky. Ostatní země budou přidány v průběhu testů. K dispozici fanoušků jsou tucty lehkých, středních a těžkých tanků, samohybně dělostřelectvo a protiletadlová děla. Ty druhé se budou hodit zejména v bitvách Combined Arms, dostupných v reálném režimu a simulaci, kde hráči, kteří kontrolují pozemní jednotky, bojují společně s hráči letci (a spojenci AI v některých případech).

Gaijin Entertainment přidá další pozemní jednotky a nové mapy v budoucích aktualizacích, tvůrci samozřejmě nezapomněli ani na fanoušky letadel. V aktualizaci 1.41 v režimech vzdušných bitev byly provedeny určité úpravy a vylepšení, a také bylo přidáno 10 nových letadel včetně obrovského amerického bombardéru PBJ-1H s 75-mm kulometem. Datum vydání Ground Forces na PS4 bude zveřejněno už brzy. Více na české homepage.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna