Zaklínač 3 nebude mít na žádné platformě exkluzivní obsah. Proč?

Také nevyjde na žádné platformě dříve kvůli penězům.

CD Projekt jde rád proti větru, takže zatímco ostatní vydávají placené DLC přídavky, používají DRM a mají exkluzivní obchody za peníze s různými platformami, polská společnost se toho účastnit nehodlá.

Na minulém E3 se objevil Zaklínač 3 během konference Microsoftu, ale rozhodně to podle CD Projektu neznamená nějakou exkluzivní zákulisní dohodu. Spoluzakladatel CD Projektu Marcin Iwinski Eurogameru prozradil, že "doufá", že Zaklínače 3 uvidíme na nějaké E3 konferenci znovu. Ale na jaké?

Sony se zaměřuje na interní studia, Microsoft rozhazuje peníze, aby vylepšili pověst Xbox One. Je tedy možné, že CD Projekt uzavře nějaké exkluzivní partnerství s Microsoftem?

"Ke všem hráčům se chováme stejně," říká Marcin Iwinski. "Na žádné platformě nebude exkluzivní obsah, ani nebudeme uměle posouvat vydání na některé platformy, protože nám za to někdo zaplatil. To je proti našemu přesvědčení. To neuděláme."

Co dělají je spíše marketingová spolupráce. "Více se o tom dozvíte na E3," říká tajemně. Dozvědět bychom se podle jeho slov měli také o online elementu Zaklínače 3. Upozorňuje, že nebude sice ve hře klasický multiplayer, ale naznačuje alespoň něco. "Budeme o tom mluvit, až přijde čas. Zatím je na to moc brzy."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna