Start rakety jménem Wildstar je blízko

Už zítra pro nedočkavce + video s CZ titulky.

Adrenalin stoupá do kosmických výšin a strmý start rakety jménem WildStar je otázkou pouhých několika dnů. Distributor Comgad nám dal na vědomí, že spuštění nové sci-fi onlinovky od tvůrců Guild Wars z NCSoftu je neodvratitelně blízko.

Již zítra, tedy 31. května 2014 začne tzv. head start pro všechny nedočkavce, kteří si stihli (nebo ještě stihnou) hru předobjednat. A 3. června 2014 vypukne na tajemné planetě Nexus teprve ta správná divočina. Tuhle hru totiž prý může hrát jen... obrovské množství lidí, protože toho má také hodně co nabídnout, tvrdí výrobce. Ten také nechal opatřit nedávné video českými titulky, abyste mu lépe rozuměli:

Pokud jste si hru předobjednali a máte k dispozici předobjednávkové klíče, dejte si pozor, neb jejich platnost vyprší v pátek 6. června 2014. Budete-li chtít dále probádávat tajemnou planetu Nexus, budete muset svoji hru „upgradovat" na plnou verzi, a to prostřednictvím standardní edice za 1199 Kč nebo Deluxe Edition za 1599 Kč. Prvních 30 dní hry je zdarma, ale při aktivaci účtu je potřeba zadat číslo platební karty nebo kód z kupónu WildStar Timecard. K dispozici jsou kupóny na 15, 30 nebo 60 dní za 175 Kč, 319 Kč či 699 Kč.

Velkorysé množství herních módů, propracovaný a dynamický bojový systém, neuvěřitelně poutavý příběh zabalený do stylové grafiky a plně modifikovatelné... vlastně úplně všechno. Chcete upravovat fasádu na domě? Nebo někomu na obličeji? Prosím! Přejete si poklidnou túru po hřebenech hor při objevování skrytých pokladů nezkrotné planety? Zde ji máte. Toužíte vzít partu šílenců a vrhnout se proti sobě? Tyhle touhy máme všichni. A co vzít partu šílenců, jít napadnout partu ještě větších šílenců v naprosto šílené aréně? Nebo třeba zplundrovat sousedovu zahrádku? Prosím, jen si poslužte. Hranice zábavy ve WildStar jsou zkrátka nedefinovatelné. A to všechno... je jenom začátek.

Reklama

Související obsah

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna