ABC Data rozšiřují portfolio o hry od City Interactive

Po EA ukořistili i Enemy Front a Lords of the Fallen.

Vlastní zpráva - S jídlem roste i chuť. Distribuční společnost ABC Data, která před pár měsíci převzala hry EA, dále expanduje a stává se z ní čím dál významnější hráč na našem trhu, nehledě na to déle fungující zastupování Activision Blizzard.

Dnes česká pobočka ABC Data oznámila, že podepsala smlouvu s polským vydavatelem City Interactive o distribuci jeho produktů na území České republiky, Slovenska a Maďarska. Dříve u nás tyto hry, např. Sniper Ghost Warrior 2, šířil Comgad.

Prvním plodem spolupráce se stane Enemy Front v anglickém originálu již 13. června, mimochodem za sníženou cenu 699 Kč. Touto FPS z období války to ale neskončí, protože na konec roku se od CI plánuje akční RPG Lords of the Fallen od producenta Zaklínače 2, které tím pádem rovněž spadne do klína ABC Data (dříve se počítalo s lokalizací, jejíž osud je momentálně neznámý).

Je to v podstatě logická změna, protože jak matka ABC Data, tak obě zmíněné hry, pocházejí z Polska. Více o Enemy Front v oficiální tiskové zprávě:

Enemy Front, první novinka z produkce CIG, vychází už v červnu 2014 a naváže na předchozí velmi úspěšnou sérii Sniper: Ghost Warrior ze stejné autorské dílny. Hra bude k dispozici pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360.

Jedná se o akční FPS vytvořené s pomocí pokročilé technologie CryEngine 3, autenticky zasazené do období 2. světové války. Hlavní protagonista, válečný zpravodaj Robert Hawkins, se ocitá hluboko za nepřátelskou linií a je okolnostmi donucen přejít z role pasivního pozorovatele do role přímého aktéra protinacistického odboje.

„Spolupráce s talentovaným vývojářem jako je CI Games je pro nás výzvou i příležitostí zároveň, od Enemy Front očekáváme vysokou kvalitu, která zaujme příznivce žánru svébytným zpracováním, a těšíme se na další velmi slibné tituly plánované k vydání později," dodal k dnešní zprávě Jan Horáček, Gaming Unit Manager u ABC Data s.r.o.

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna