Far Cry 4, Assassins Creed Unity či The Division poběží lépe na Nvidia

Spolupráce s UbiSoftem prodloužena.

Výrobce grafických čipů si dal velmi záležet, aby si pospíšil a podchytil ještě trvající momenty slávy Watch Dogs, kteří šlapali na jeho produktech lépe než na AMD a to si pak veřejně stěžovalo ne nakalé praktiky.

Nvidia tak oznámila, že prodloužila těsnou spolupráci s UbiSoftem, které říká "strategické partnerství". Týkat se bude PC verzí nadcházejících her Assassins Creed Unity, Far Cry 4, The Crew (všechny letos na podzim) a The Division (2015).

2
Nový artwork na motivy Assassins Creed Unity

Mezi řádky se tím jasně říká, že uvedené hity poběží na grafické kartě s čipem od Nvidia lépe než na něčem jiném. Využijí totiž nástroje GameWorks, stejně jako Watch Dogs, aby prý vývojáři mohli maximálně vytěžit technologie dostupné na GeForce, jako je TXAA antialiasing, HBAO+ ambient occlusion či PhysX.

"Kooperace s Nvidií umožňuje nabídnout rozšířené zážitky PC hráčům a těšíme se na její pokračování s největšími budoucími tituly," komentoval oznámení viceprezident obchodu a marketingu z UbiSoftu, Geoffroy Sardin. Šéf v Nvidia pro obsah a technologie mu přizvukuje a zdůrazňuje, že to je dlouhodobé partnerství, které prý zajistí "unikátní vizuální a hratelnostní inovace". Obě firmy předtím spolupracovaly už na Assassins Creed 4 nebo Splinter Cell Blacklist.

Mimochodem, víte, že kreativním ředitelem AC Unity je Alexandre Amanci, ten samý člověk jako u AC Revelations, považovaného za nejhorší díl série? Vyzradila to Jade Raymond v nyní už smazaném tweetu.

Reklama

Přeskočit na komentáře (22)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna