Dekódován skrytý vzkaz tvůrců Zaklínače 3 v traileru

Že se půjde potápět či střílet z kuše.

Také plujete na pořádně nadzvedlé vlně zájmu o Zaklínače 3? Není divu, my v redakci také uzavíráme sázky, jestli vůbec něco na E3 dokáže překonat včerejší trailer. Jak se stalo dobrým zvykem, tvůrci v jeho závěru zanechali jen horko těžko čitelný vzkaz fanouškům. Dnes se ho uživatelům Redditu podařilo rozluštit, což přineslo řadu hodnotných informací o náplni hry v takovém neformálním tónu:

1
Ta vteřina se vzkazem.

"Chyběli jste nám! Děkujeme za shlédnutí třetího traileru a doufáme, že se vám líbil. Ve hře je toho mnohem, mnohem více, ale všechno se nedá vecpat do dvou a půl minut, přestože jsme se o to snažili," píše se ve vzkazu.

V traileru prý CD Projekt předvedl hlavní postavy Zaklínače 3 - blízké přátele Geralta a některé poslední zaklínače zbývající ve světě (Vesemir, Eskel, Lambert), kteří budou hrát velkou roli, i jejich slavnou pevnost Kaer Morhen. Také jste měli tu čest spatřit proslulého barda jménem Dandelion (Marigold) a kouzelnici Triss (Ranuncul).

"Mihl se tam i Emhyr var Emreis, císař Nilfgaardu, nejmocnější muž v herním univerzu se specifickým hlasem. A také holky Ciri s Yennefer. Ale nebojte, pokud jste nováčci v sérii, hra vás se všemi postavami seznámí a rychle se do nich zamilujete," uklidňují autoři.

Ti také ve skrytém vzkazu potvrdili některé vlastnosti Zaklínače 3: Opravdu budete moci bojovat ze sedla koně, což v konkurenčním Dragon Age Inquisition nepůjde. Na koních se ve hře bude i závodit. Geralt jinak bude obdařen kuší, která prý bude vhodnou zbraní pro boje na dálku, zejména s létajícími monstry, na které jinak nedosáhne.

Patrně největší rozruch vyvolalo oznámení, že ve hře budete moci plavat a potápět se do hlubin, podobně jako třeba v Assassins Creed 4 či Call of Duty Ghosts. CD Projekt doslova vábí na prozkoumávání nedotčeného podvodního světa.

O této možnosti se ví už od loňského léta, kdy však bylo řečeno, že Geralt je ochoten smočit se jen v teplé vodě, nikoli v té ledové mořské, kde jinak lze potkat i velryby. Nicméně pokud bude špatné počasí s vysokými vlnami, silným větrem či bouřkou, znemožní to i plavbu na lodi jako ve skutečnosti.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (29)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna