Dragon Age Inquisition se 40 různými konci

A s více románky.

Povznešeni po ohlasech na 10 minut dlouhé E3 video z hraní se BioWare pustili do slibování. A to i přesto, že minule se jim to samé u závěru Mass Effect 3 vůbec nevyplatilo.

"Dragon Age Inquisition bude mít 40 zásadních konců s různými variacemi," napsal producent Cameron Lee na dotaz fanouška na Twitteru.

Není jasné, jak moc se od sebe budou tyto konce lišit, záležet má ale na tom, jaká rozhodnutí učiníte v průběhu padesátihodinové hlavní příběhové linie.

Kreativní ředitel Mike Laidlaw také avizoval, že v Inquisition bude více milostných románků než v kterékoli dřívější BioWare hře, což později upřesnil na to, že myslel sérii Dragon Age. Pro srovnání, podle wiki obsahovala jednička čtyři takové románky a ve dvojce jich bylo celkem pět, započítá-li se do toho i DLC.

V narážce na kauzu okolo chybějících ženských postav v Assassins Creed Unity také BioWare považovali za důležité zdůraznit, že v jejich hře si budete moci vytvořit hrdinu či hrdinku, jaké chcete - kombinující obě pohlaví, čtyři rasy, tři třídy, devět specializací a různé hlasy, včetně přizpůsobení jeho vzhledu. S jedinou výjimkou: žádní mágové-trpaslíci.

Oficiální verze pondělního traileru - Stůjte pospolu

Dragon Age: Inquisition vyjde začátkem října pro všechny platformy, sledujte také několik dalších trailerů z pondělních E3 konferencí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (13)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna