Podrobný popis přídavku The Strain pro Wildstar

Výzdoba obydlí či nakažené vznášedlo.

Červnová onlinovka Wildstar od NCSoftu a Carbine Studios (její recenze už brzy) dostala po měsíci první z pravidelných větších obsahových přídavků s názvem The Strain. Domácí distributor Comgad proto podrobně přiblížil, co všechno přináší.

The Strain je prudce nakažlivá biologická anomálie zrozená v hlubinách záhadné eldanské laboratoře, která se začala šířit po celé planetě Nexus. Dokáže proměnit životní formy v děsivé zmutované hrůzy, a tudíž jde o nepředstavitelně nebezpečnou hrozbu. Všechny pokusy o boj s touto morovou ránou se setkaly s nezdarem. Má to něco společného s tím, co se stalo Eldanům? A má vesmír šanci na záchranu, nebo už je pozdě?

V přídavku The Strain hráči získají možnost proměnit svá obydlí do děsivě elegantních příbytků pomocí doplňků, jako je třeba vana s tesáky, obrovské infikované oční nervy, ohavné fialové trny a další různé hrůznosti. Navíc budou dostupné nové položky pro bydlení, a to včetně rohožky ve tvaru chřtánu pro nevítané hosty a laboratoře pro podobu fágů. A jestli vaše postava pořád ještě nebude dost děsivá, můžete vylepšit svůj šatník o prohnilou kolekci tím, že budete sbírat nové ohavné kostýmy. Dostupná budou i nová barviva a nové vznášedlo.

Kompletní výčet obsahu aktualizace:

The Nursery - V tomto veřejném minidungeonu se hráči budou muset na cestě do Genesis Chamber probojovat různými živelnými zkušebními místnostmi a dozvědět se víc o Druseřině minulosti.

The Tree of Life - V srdci Blighthavenu musí hráči pomoct Druseře ochránit Strom života ve minihře ve stylu tower defence v otevřeném světě.

Výzdoba obydlí: Pro hráčská obydlí jsou dostupné nové předměty! Zařiďte si stylově nechutný bejvák s více než 12 nakaženými předměty, které se jen hemží slizem, boláky, vředy, chapadly a bulvami.

Úpravy: Hráči se mohou od hlavy až k patě obléknout do nakažené zbroje a vyrobit si zbroj s novou škálou nakažených barev jako třeba s korozní fialovou nebo nechutnou oranžovou.

Dopravní prostředky: Proleťte se pustinami na novém nakaženém vznášedle se stylovými vředy, tesáky a groteskními bulvami. Hráči mohou vylepšit i ostatní dopravní prostředky díky toxickému rohu hojnosti plnému nakažených doplňků.

Nové zóny pro 50. úroveň s příběhovým obsahem pro skupiny i jednotlivce: Blighthaven, The Northern Wastes

Zvláštní předmět pro předplatitele: Ty odvážné duše, které si aktivují klíč WildStar do 7. července 9:00, dostanou zvláštní nakažený doplněk kostýmu Squirg.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna