V Dishonored 2 prý budete hrát za dědičku trůnu, dítě z jedničky

Únik vedoucí k ohlášení v Kolíně?

1

Web NowGamer se o víkendu dopátral podrobností o náplni Dishonored 2, které má být údajně ohlášeno v půlce srpna na výstavě Gamescom v Kolíně nad Rýnem a vyjít v listopadu 2015 pro PC, PS4 a X1.

Hlavním hrdinou by se údajně měla stát slečna Emily Kaldwin. Ano, ta dědička trůnu, která byla v prvním dílu ještě dítětem a unesli ji. To napovídá, že by se dvojka mohla odehrávat pár desítek let po jedničce, kde jste hráli za Corva, jehož chování a osobnost Emily hodně ovlivnily.

Vývoj hry měl být svěřen pobočce studia Arkane ve francouzském Lyonu, kde vše řídí Harvey Smith a kreativní ředitel Raphael Colontonio, čímž by měla být zajištěna návaznost na předchůdce.

Dějištěm Dishonored 2 má být nová oblast mimo město Dunwall, které jste už prošmejdili minule. Zdroj NowGameru nevěděl, kam přesně se vypravíte, v úvahu prý připadají čtyři ostrovy z tohoto fiktivního světa, kterými jsou Gristol, Tyvia, Morley a Serkono. Ostatně jedné z těchto variant by napovídal i dříve uniklý podtitul hry, kterým byl Darkness Of Tyvia.

NowGamer upozorňuje, že čerpá z diskusí, které se okolo směřování pokračování odehrávaly v Arkane před nějakými dvanácti měsíci, kdy vznikaly různé prototypy na id Tech enginu, čili něco z toho se ve finále může ještě změnit.

2

Reklama

Související obsah

Oficiálně: God of War PC je realitou

Právě se stalo - detaily, obrázky, trailer, termín.

O frakcích ze Starfield

Nový deníček s artworky.

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna