Kauza okolo rychlejšího získávání zkušeností v DLC do GRID Autosport

Codemasters reagují.

Codemasters se ohradili vůči stížnostím hráčů, kterým se hrubě nelíbí nové The Boost Pack do GRID Autosport (recenze) za v přepočtu 70 Kč.

Zvyšuje totiž permanentně o 50 procent tempo získávání zkušenostních bodů při hraní kariéry i to aplikuje např. na dostávání ingame měny při online závodech proti jiným živým hráčům - de facto oficiální cheat uplatněný v multiplayeru, což se obvykle netoleruje.

Podle některých kritiků by se to hodilo spíš do F2P titulu, ne do běžně prodávané hry za skoro plnou cenu (u nás necelou tisícovku). Zazněly i obvinění, jestli celý GRID Autosport náhodou není od začátku navržen tak, aby si lidé museli tento přídavek dokoupit.

Codemasters na to oficiálně reagují, že toto DLC je určeno pro ty hráče, kteří nejsou tolik slyšet a kteří si takový obsah moc rádi koupí, jak dokázaly jejich statistiky, když obdobné odemknutí všech aut nabídli jako DLC do GRID 2. Herní průmysl se však dle jejich slov teprve musí rozhodnout, jestli takový obsah tady s námi zůstane nebo nikoli.

Reklama

Související obsah

Drby o přehřívání PlayStation 5 nejsou pravdivé

Proto jsme údajně ještě neviděli design..?

Dozvuky odkladu The Last of Us 2, nevylučuje se nejprve digitálka

+ uniklé video s kytarovou minihrou a jízdou na koni sněhem.

Dnes vychází Resident Evil 3

+ startovní trailer.

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna