PC verze GTA 5 vyjde 7. listopadu

Datum, které se pravděpodobně naplní.

Zatím to není oficiálně potvrzeno, ale nasvědčují tomu informace hned z několika různých míst a to už asi není náhoda.

Konverze Grand Theft Auto 5 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One má vyjít v pátek 7. listopadu 2014. Uvádí to na svých stránkách obchod GameSeek, který byl s nahozením možná rychlejší, než měl být.

1

Možná se teď ptáte, proč tomu věřit a věnovat takovou pozornost, když se může jednat pouze o jeden z mnoha více či méně zasvěcených odhadů / spekulací, navíc z nepříliš známého online-shopu. Cílení na toto období začátkem listopadu však z velmi dobrého zdroje zaslechl v minulých dnech i Eurogamer.

Navíc jeden člen komunity kolem GAFu vyštrachal ve zdrojovém kódu oficiální homepage, že během pár hodin by měl vyjít nový trailer z konverze GTA 5, což by ladilo s oznámením data vydání. Nedávno se mluvilo o půlce listopadu, která už je možná příliš blízko Vánoc.

V říjnu jinak 2K mají spoustu jiných významných her (Evolve, Civilization Beyond Earth, Borderlands: The Pre-Sequel, NBA 2K14), které se všechny budou slušně prodávat, takže tam nepotřebují mít GTA, to je pro ně vhodnější si schovat až do příštího fiskálu, aby měli příjmy rovnoměrně rozložené.

Až Rockstar tento termín oficiálně ohlásí (zatím platí jen "podzim 2014"), bude to docela pikantní. V ten samý den totiž přijdou na trh i jiné velké hity, jako Call of Duty Advanced Warfare a Halo Master Chief Collection. Ani jedna z nich určitě nebude chtít vyklidit pole a toto datum přepustit konkurentovi.

GTA 5 pro nové konzole i PC je možné předobjednat z Xzone, kde k němu obdržíte zdarma keramický stylový hrnek s boxerem.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (26)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna