Odehrává se Assassins Creed Unity i jinde než v Paříži?

Vypadá to tak podle úniku.

Mezi asi deseti spolupracujícími studii UbiSoftu se našel jeden nezbedný tester, který se v touze po slávě vypravil na Reddit a vyzradil tam některé interní informace, než si uživatelský účet posléze sám smazal.

Jím vyfocená obrazovka s výběrem misí vyvolala hodně otázek, protože to podle ní vypadá, že se Assassins Creed Unity může odehrávat i jinde než v otevřené Paříži, jak se dosud myslelo. A dle všeho to nejsou jen mise, které delegujete na kolegy, nýbrž je budete i sami hrát.

Údajně jde o "seznam levelů ze strukturované kampaně, kdy je každý level zasazen do jiné lokality světa, např. do Irska během hladomoru Great Famine."

1

Tyto levely situované např. i do Florencie či Karibiku (s osvobozením Aveline z Liberation) prý jsou hratelné vždy za jiného assassína a navržené tak, aby se daly kompletně plnit v kooperaci s ostatními živými hráči. Ti se prý mohou připojit buď v průběhu hraní nebo si najít parťáky přes matchmaking systém.

Dotyčný tester také utrousil pár vět k jiným vlastnostem Unity: momentálně prý lze vstoupit jen do velmi malého počtu procent budov. Současná verze hry prý má rozbitý soubojový režim. Toto koresponduje s tím, co jsme zaslechli odjinud, a to že UbiSoft moc AC Unity nestíhá, ale odložit ho nemůže.

Jako příklad vedlejší mise uvedl ty, kdy jste teleportováni doprostřed mapy a vaším úkolem je sesbírat data, abyste dokázali lokalizovat zajatého assasina. Za sběr statických dat prý máte 10 bodů, za ty pohybující se dvojnásobek a za ty zašifrované, kde je potřeba nějaký čas stát na místě, pak 50 bodů. Jakmile máte na kontě 300 bodů, odtajní se vám místo věznění assassína. Když seženete 1000 bodů, vyděláte si bonusové peníze, ale vše je ohraničeno časovým limitem. Když se blíží k vypršení, bariéry začnou level smrskávat a musíte najít únikový východ. Více na Redditu.

2
3
0

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna