Nahrávka z Farming Simulator 2015

Bude i sběratelka... s vidlemi a motorovkou?

Koncem října vycházející nový ročník série Farming Simulator 15 vás zavede k drsnému životu na farmě včetně chovu zvířat (krávy, slepice a ovce), pěstování plodin a jejich prodeje. Budete se starat o svou farmu a rozvíjet ji v obrovském otevřeném světě, které nově obsahuje i jiné severské prostředí. Seznamíte se s obyvateli, kteří vám zadají úkoly, a musíte jim dokázat, jak šikovný zemědělec jste.

Pro umocnění pravého požitku z venkovského života přinese Farming Simulator 15 novou aktivitu: kácení stromů. Budete obhospodařovat les za pomocí nových dostupných vozidel a strojů jako třeba nákladních vozů na klády, motorových pil, štěpkovačů a přívěsů. Toto nové vybavení se připojí k dlouhému seznamu věrně reprodukovaných farmářských vozidel včetně nových značek z oboru jako New Holland, Ponsse a další. Pokud svá vozidla zašpiníte, navštívíte myčku, která vaše stroje vyčistí.

Chybět nebudou ani online režimy, v nichž budete zajišťovat provoz farmy až s 10 přáteli online nebo na místní síti. Také můžete sdílet modifikace, vozidla a vybavení s hráči z celého světa. Farming Simulator 2015 u nás pro PC vydá Comgad v češtině za 599 Kč, slibována je i sběratelská edice s nějakými, zatím neohlášenými fyzickými bonusy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna