Rozbalování krabicovky Wasteland 2 s dárky

Co vás čeká uvnitř?

Redaktoři GameStaru se pustili do zkoumání obsahu Ranger edice včera vydaného postapokalyptického RPG Wasteland 2, která se už prodává i u nás coby základní verze.

Níže tiskovka Cenegy k uvedení hry i na náš trh - recenzi už nějaký ten den píše Jíra Sládek, neb jsme hru obdrželi přímo od tvůrců.

Více než 25 let po vydání původní hry, zahajuje společnost inXile Entertainment prodej titulu Wasteland 2, jednoho z nejúspěšněji komunitou financovaných videoherních projektů všech dob.

Ve hře Wasteland 2, tomto pokračování cenami ověnčené hry Wasteland, jež byla předchůdcem postapokalyptické série Fallout, ožívá alternativní historie i budoucnost, v níž se Amerika začíná pomalu vzpamatovávat z následků smrtícího nukleárního holocaustu, ke kterému došlo roku 1998. Hráči se musí ujmout velení skupiny nezkušených Hraničářů pouště - jediných ochránců zákona v pustinách Arizony - a vydat se na cestu zrádným krajem, kde o přežití bojují zbytky lidstva. Jen vy je totiž můžete ochránit před hordami banditů, zločinců, mutantů, vyznavačů podivných kultů... a dalšími, mnohem děsivějšími nebezpečími.

Brian Fargo z inXile Entertainment prohlásil: „Jsem nesmírně hrdý na to, jak hra nakonec vypadá, a na úžasnou práci, kterou tým v inXile na hře Wasteland 2 odvedl. Těch několik posledních let... to byla naprosto pekelná jízda; tato hra je jedním z největších RPG, na kterých jsem kdy pracoval, a rozhodně je ze všech nejpropracovanější. Základní herní doba podle našich odhadů překračuje 70 hodin a i v tomto případě přijdete vzhledem k její propracovanosti o pořádnou dávku obsahu. Je těžké popsat, jak obrovskou znovuhratelnost tento projekt nabízí. V závislosti na vašich akcích se vám neustále zpřístupňují a uzavírají různé oblasti, možnosti a větve příběhu, takže je téměř nemožné projít hrou dvakrát po sobě naprosto totožně. Nesmírně se těšíme, až budou lidé na internetu popisovat své zcela rozdílné zážitky."

„Při práci na Wasteland 2 jsem chtěl docílit toho, abychom překonali všeobecná očekávání. A myslím, že se nám to podařilo. Ať žijí počítačová RPG!"

Hra Wasteland 2, kterou vyrobil úžasný tým průkopníků žánru RPG v čele s Brianem Fargem a Chrisem Avelloneem a k níž složil hudební doprovod legendární Mark Morgan, je právě v prodeji pro platformy PC. V Česku a na Slovensku je v prodeji v limitované verzi Ranger Edition!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Vyřezaná mapa Grand Theft Auto 5 do dřeva

Když se nudíte v karanténě...

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

SnowRunner dostane novou mapu a mise

+ vícero pozic, funkční zrcátka a další vylepšení.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna