Proč bude i Bloodborne dost obtížné...

...a proč vyjde pouze na PS4?

Tahle únorová hra nepřímo navazující na Dark Souls může patřit mezi system-sellery PlayStation 4. Ale ani navzdory ujištěním o větší přístupnosti širšímu publiku nebude vhodná zdaleka pro každého. Vyplynulo to z možná až zbytečně upřímného doznání producenta.

Demo Bloodborne na nedávné výstavě PAX Prime bylo schopno dokončit pouze necelé procento hráčů z řad veřejnosti. Závěrečného bosse (Cleric Beast) dokázalo zabít jen 20 lidí z celkových 3500, kteří si tam hru vyzkoušeli.

Japonci, kteří se k Bloodborne demu postavili na Tokyo Game Show, byli o něco úspěšnější: statistika hovoří o 40 vítězstvích z 1250 pokusů. Tyto výsledky asi uklidní fanoušky Souls série, kteří tedy budou opět vhozeni před pořádnou výzvu.

From Software také pro PlayStation LifeStyle řekli, proč toto gotické akční RPG vyjde pouze na PlayStation 4. Kupodivu v tom asi nejsou žádné tajné dohody ani přeplacení konkurenta:

"Vždycky jsme se snažili vytvořit hru z viktoriánské éry, ale aby vypadala dobře, s realistickým oblečením a architekturou, vyžadovalo to mnohem výkonnější konzoli než ty, které byly v té době k dispozici. Nicméně příchod PS4 nám umožnil tento sen splnit: Bloodborne není hrou, která by mohla paralelně existovat i pro staré konzole, protože vše bylo možné pouze na PS4."

Níže ještě údajné uniklé detaily o multiplayerové části hry:

1

Sledujte také TGS trailer, půlhodinovou nahrávku či E3 dojmy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Pořízeno z Photo módu Death Stranding PC

Proč se to přirovnávalo k sledování filmu...

Zdražení Far Cry 6 pro PS5? Kdepak, teď je naopak levnější než běžně, jen za 1160 Kč

Důsledek války obchodů + proč nemusí tankovat cena digitálky.

Na tenký led ruského poloostrova ve SnowRunner

Season 1: Search and Recover už i v pohybu.

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna