První pohled na X360 port Forza Horizon 2

Otázka zněla, jak moc bude hnusný.

Otázka dodnes zněla, jak moc bude hnusný. Panovaly okolo toho velké obavy, když se o X360 verzi raději vůbec nemluvilo a byla schována před světem.... a ono to skončilo překvapením. Samozřejmě, nasvícení od slunce je citelně horší, stejně jako zpracování stromů či skal na pobřeží, které vzhledem k zasazení vidíte neustáel, a to samé platí i pro modely aut. Ale na levný hardware z roku 2005, kterému se pomalu blíží deváté narozeniny, vypadá hra vzhledem k otevřenému světu až nečekaně dobře.

S trochou nadsázky by se dalo konstatovat, že Xbox One v tuto chvíli ztratil největší exkluzivitu podzimu, protože se sáhnutím po X360 portu od externích vývojářů asi neuděláte chybu, když se zdá, že závodění si navzdory mírně slabšímu vizuálu můžete užít velmi podobně jako na nové konzoli za skoro jedenáct tisíc. X360 verze běží na enginu prvního Horizon.

Níže ještě srovnávací obrázky z toho samého místa tratě mezi X1 a X360 verzemi (thx strata8). Více o Forza Horizon 2 vycházející příští týden viz recenze.

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Ohlášeno F1 2020 se správou vašeho týmu

+ trailer, Deluxe edice, obrázky.

Nabušený duben s Games with Gold

Microsoft nadělil dvě lákavé hry.

Startovní trailer GRID

Závody před startem.

Také na webu...

- komentáře (18)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna