Stronghold Crusader 2 u nás i v krabici

Vydá Hypermax.

Domácí edice Hypermax se po probuzení z delšího spánku s Planetary Annihilation vytáhla, když dnes oznámila, že v ČR vydá krabicovku momentálně populární historické real-time strategie Stronghold Crusader 2 od FireFly Studios.

Stane se tak 17. října za 899 Kč (zvýhodněná cena), resp. 999 Kč (maloobchodní doporučená cena), což je o 10 procent méně než 35 eur na Steamu, kde je hra k mání od 22. září (připravujeme recenzi).

Půjde o anglickou verzi, patrně z toho důvodu, že někdo u distributora dospěl k názoru, že u takovýchto mírně opožděných premiér se mu práce s lokalizací moc nevyplatí.

Níže aspoň počeštěný trailer a oficiální výčet vlastností Crusader 2:

Stronghold Crusader II je dlouho očekávaným pokračováním „hradní simulace" Stronghold Crusader z roku 2002. Po dvanácti letech se série Stronghold vrací do pouští Středního východu, zhruba do roku 1189, a to s novým 3D herním enginem a realistickou destrukcí hradů zajištěnou fyzikálním enginem Havok. Stronghold Crusader II přináší nejen návykovou a rychlou hratelnost, ale také autentickou simulaci života na hradu známou z prvního dílu.

Toto pokračování, věrné svým kořenům, představuje real-time strategii ze staré školy skloubenou s budovatelskou strategií. Hrajte za nelítostného křižáka nebo arabského bojovníka za svobodu, využívejte smrtících kombinací vycvičených vojáků a ničivých obléhacích strojů a rozhodněte o osudu Svaté země. Veďte své muže do bitev jako Richard Lví srdce nebo syrský sultán Saladin ve dvou historických kampaních pro jednoho hráče s dynamickými událostmi, jako jsou tornáda nebo roje kobylek. Efektivní správou jednotek v poušti a obsazováním životně důležitých oáz získejte titul nejslavnějšího vojevůdce.

- Budování nedobytných hradů: Navrhněte mocné pevnosti a zaplňte je zlomyslnými pastmi, abyste rozdrtili své nepřátele!

- Režim šarvátky: Obléhejte nepřátele v rychlých nastavitelných šarvátkách proti umělé inteligenci.

- Multiplayer až pro osm hráčů: Připravte ideální hru pro více hráčů - jak živých, tak řízených umělou inteligencí - odehrávající se na libovolné mapě ve vašem oblíbeném herním režimu.

- Bojujte proti řadě vojevůdců řízených počítačem: K dispozici jsou postavy známé i zbrusu nové, každá se svou vlastní osobností, hradem a herním stylem.

- Dvě příběhové kampaně: Veďte svoji armádu jako Richard Lví srdce nebo syrský sultán Saladin a rozhodněte o budoucnosti Svaté země.

- Vydejte se na vlastní výpravu: Prokažte své dovednosti v sérii neustále náročnějších šarvátek v průběhu šesti předpřipravených kampaní.

- Kooperativní hra: Při kooperativní hře si můžete rozdělit povinnosti související s budováním hradu, velením vojsku či správou surovin.

- Hradní sandbox: Ponořte se do editoru map nebo režimu Volného budování a postavte ultimátní hrad bez obav z nepřátelského útoku.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna