Rýsuje se snad remake Warcraft 3?

Naznačuje to nález.

Po odpískání Titan MMO se mělo za to, že Blizzard teoreticky může věnovat více lidských zdrojů na větší opečovávání jeho tří zavedených značek. A protože kolem Diabla a StarCraftu se poslední roky pořád něco dělo, bylo by příjemné a všichni by jistě uvítali, pokud by se rozhodl vrátit k staré dobré RTS Warcraft, která kariéru firmy nastartovala, resp. kdyby se studio nesoustředilo jen na datadisky pro onlinovku z téhož světa.

Server MMO Champion si všiml, že poslední aktualizace spouštěcího programu pro Battle.net bez vysvětlení obsahuje nové pozadí a ikonky pro Warcraft 3. Jde o podobné grafické soubory jako ty pro ostatní stávající hry, ačkoli Warcraft 3 momentálně aplikací není podporován.

1
2

Z toho se narodila vděčná spekulace, že by se snad mohl chystat remake této legendární RTS s lidmi a Orky, ale nic zatím není potvrzeno.

Pokud si to ale dáte dohromady s loňským vyjádřením vývojářů z BlizzConu 2013, že pár jeho zaměstnanců má jako vedlejší projekt aktualizování starých dílů Warcraftu, aby běžely na moderních počítačích a posledních verzích Windows, působí to, že přání by mohlo být splněno. Když to jde u Age of Empires i jiných strategických sérií, které nedosáhly takového věhlasu, proč ne právě u Warcraftu?

Reklama

Související obsah

Microsoft reaguje na výrok Sony o generacích konzolí

+ dražší vývoj PS5 her a turecký obchod slibuje vysokou kompatibilitu PS5.

Které hry máme vidět na PS5 akci? Souhrn vábení

Horizon 2, Silent Hill, nová vesmírná značka...

Také na webu...

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna