HW nároky Dragon Age Inquisition jsou mírné

+ první PC obrázky a proč má PS4 navrch.

EA se pořádně opřeli do závěrečného měsíce před vydáním hry, což se vedle hodinového videa mimojiné promítlo na zveřejnění hardwarových požadavků PC verze.

Pro optimální zážitek se doporučuje 64-bitový operační systém Windows 7 nebo 8.1, šestijádrový AMD 3.2 GHz procesor nebo čtyřjádrový Intel 3.0 GHz procesor, 8 GB systémové paměti, 26 GB volného místa na harddisku, DirectX 11 a grafickou kartu s 2 GB videopaměti, jako např. AMD Radeon HD 7870 či R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660.

1
2

Jako minimální počítač, na kterém si zahrajete Dragon Age Inquisition, se uvádí čtyřjádro od AMD 2.5 GHz nebo čtyřjádro od Intelu 2., GHz, 4 GB RAM, DirectX 10 a 512 MB videopaměti na grafické kartě jako AMD Radeon HD 4870 nebo NVIDIA GeForce 8800 GT.

BioWare si dávají záležet, aby zdůraznili, jak vášnivě milují PC platformu a jak vám proto poskytnou bohaté možnosti nastavení hry, která jinak bude podporovat i rozhraní Mantle či 4K rozlišení. Okolo vidíte prý vůbec první screenshoty z PC verze s kompletním ovládacím rozhraním:

3
4

Současně s tímto vypilovaným oznámením tvůrci na oficiálním Twitteru potvrdili jinou novinku a to rozlišení konzolových verzí. PS4 verze Dragon Age Inquisition poběží v 1080p, zatímco ta na Xbox One opět jen v 900p, což se stává pravidlem. Vysvětleno to je slovy, že "maximalizovali současný potenciál každé z konzolí."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna