Připravujeme pro vás rozsáhlý návod na Alien: Isolation

Ve spolupráci s Prima Games a Comgadem.

Vetřelec patří mezi nejdiskutovanější hry začátku podzimu, vedle Shadow of Mordor a The Evil Within, když sklízí slova uznání za odvážný odklon od běžné střílečkové hratelnosti, který se nakonec vyplatil (recenze).

Rozhodli jsme se na to zareagovat přípravou bonusového obsahu ve spolupráci se známým vydavatelstvím Prima Games, které tvoří oficiální příručky k většině her ještě před jejich vydáním, a s domácím distributorem Comgad. Publikujeme vlastní rozsáhlý návod v češtině na všech osmnáct kapitol tohoto poměrně dlouhého survival hororu.

První díl přineseme již o nadcházejícím víkendu a poradí vám, jak přežít hon kočky s myší v několika úvodních misích: Případ se uzavírá - Prozkoumejte Torrens, Vítejte na Sevastopolu a Setkání. Na ně pak naváží všeobecné tipy a takto bude návod průběžně rozšiřován až do Vánoc.

"O překlad návodu z angličtiny se postaral jeden z překladatelů hry Alien: Isolation, takže pochopitelně dodržuje terminologii hry," komentoval spolupráci Milan Czarnowski, ředitel Comgadu. "Přeložený návod pak ještě prochází hlavní tester hry, který kontroluje nejen dodržování terminologie, ale také správnost návodu, protože má celou hru ještě v živé paměti."

Čtenáři si tak mohou být jisti, že se v návodu vyskytnou totožné výrazy jako v oficiální české lokalizaci PC verze Alien Isolation. To nebývá zvykem a pomůže to ve srozumitelnosti i orientaci, což se hodí, zvlášť když ve hře hraje roli každá vteřina. Od včerejška o ni můžete také soutěžit.

Reklama

Související obsah

Přivolaná povodeň vytáhne všechny hráče Cuisine Royale z úkrytu

Černé slunce se vznáší nad onlinovkou s aktualizací.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 28. února

Kytara DOOM, obnovení her i po restartu, zdarma Black Desert Online, nález v Call of Duty...

Sledujte debutové představení Baldurs Gate 3

Půjde hrát i ve 3D third-person kameře.

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna