Stávající majitelé GTA 5 dostanou při upgradu nový obsah

Přiměje každého k návratu do hry.

S tímto čerstvým oznámením se příchod remasterovaného Grand Theft Auto 5 pro PS4 a X1 stane 18. listopadu ještě větší událostí.

Namísto slíbeného singleplayerového datadisku, který se letos zjevně nekoná, totiž Rockstar přišel s něčím nečekaným, co přiměje k opáčku i skalní fanoušky. A zároveň to je z jeho strany i chytré, že jim nemusí nabízet slevu a bude mít pádnou odpověď pro všechny žadatele o ni.

Všichni, kdo vlastní GTA 5 na X360 či PS3, budou při koupi konverze pro PS4, X1 či v lednu na PC, resp. při přenosu jejich staré postavy z původní hry, odměněni spoustou úplně nového obsahu.

Michael dostane novou tajemnou příběhovou linii o vraždě v srdci Los Santos, kdy za sesbírání důkazů obdržíte nové noirové filtry pro originální příběh a Snapmatic fotky pro navození oldschoolové detektivky. Franklin se zase může těšit na novou sadu fotografických výzev s novými unikátními zvířaty v divoké přírodě po celé mapě, za jejichž splnění získá exkluzivní ponorku Kraken.

Vedle toho tito upgradující hráči obdrží závody aut třídy Muscle i s unikátními pomalováními pro vítěze, vylepšenou vzducholoď, monster truck, nové události pro odemknutí hydroplánu Dodo či téměř nezničitelné auto Duke O'Death.

Svou postavu z oldgenu na nové platformy budete moci přenést pouze jednorázově: pak zůstanou funkční i na starých konzolích, ale už se tam pochopitelně nebude projevovat váš nový postup hrou, který učiníte na PS4, X1 či PC. A pokud jste si vloni koupili základní hru ve speciální či sběratelské edici, můžete počítat s tím, že veškerý bonusový obsah s vámi na nové platformy přejde též.

Všichni hráči v konverzi, i ti, kteří neměli originál, také na nových konzolích najdou další přidaný obsah nad rámec toho již předtím ohlášeného: Vypátráte-li, kdo kreslí na zdi ve městě siluety, které také vyfotíte, můžete se obléknout do nového opičího obleku a speciální Go Go Monkey Blista pro vracející se hráče. Ze zbraní přibudou Rail Gun s vlastními výzvami na střelnici a také Hatchet pro brutální boj na blízko.

Více informací zde, níže nové obrázky z remaku:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna