Jedna ze tří nových her UbiSoftu zdarma k GeForce

Zajímavá akce pro ČR s ušetřením 1299 Kč.

Úzká kooperace společností Nvidia a UbiSoft se neprojevuje pouze na pokročilých grafických efektech v PC verzích her - viz propagační videa o The Crew, o Asssassins Creed, srovnávací obrázky Far Cry 4 nebo básnění o spolupráci.

Dnes oznámily, že rozjíždějí zajímavou akci, kdy si kupující nové grafické karty GeForce bude moci vybrat jednu ze tří velkých nových her UbiSoftu a dostat ji k hardwaru zcela zdarma, resp. ušetřit 1299 Kč nebo více za danou hru.

Podobné nabídky tu byly už v minulosti, ale obvykle se týkaly jen jedné, předem dané hry (např. Splinter Cell Blacklist nebo Metro Last Light), kdy člověk neměl možnost vlastního výběru jako nyní.

V rámci proma Vyber si svou cestu, které startuje tento víkend a poběží do konce roku, si budou moct hráči, kteří zakoupí u vybraných prodejců grafickou kartu GeForce GTX 980, 970, 780 Ti, nebo 780, nebo notebook s grafickou kartou GeForce GTX 980M nebo 970M, vybrat jednu ze tří her - The Crew, Far Cry 4 nebo Assassin's Creed Unity-zdarma do své herní knihovny. Partnery v Česku jsou ALFA, ALZA.CZ, CZC.CZ a TS Bohemia.

1

Díky síle technologií NVIDIA GeForce GTX, včetně nedávno uvedených grafických karet GTX 980 a 970, budou nejočekávanější hry konce roku - Assassin's Creed Unity, Far Cry 4 a The Crew - vypadat opravdu skvěle. Ubisoft, díky integraci GameWorks technologií společnosti NVIDIA, zahrnujících HBAO+ (reálné stíny), TXAA, nebo speciální podporu 4K, připravil pro hráče skutečně parádní vizuální hody, které hráče vtáhnou do děje.

"NVIDIA tvrdě pracovala, ruku v ruce s našimi vývojářskými týmy, aby nám pomohla dosáhnout nejlepších výsledků pro naše PC hráče," říká Jean-Francois St.Amour, Lead Graphics Programmer v Ubisoft Montreal. "Její podpora a přehled je nyní, když děláme v rámci série Assassin's Creed velký technologický skok kupředu, ještě důležitější."

Assassin's Creed Unity, aktuálně poslední přírůstek v nejúspěšnější sérii společnosti Ubisoft, bude obsahovat HBAO+, TXAA, PCSS a teselaci, což Ubisoftu umožní realisticky renderovat herní prostředí Paříže 17. století, tedy období francouzské revoluce.

Také další legendární herní série dostává nový vizuální a technologický kabát. Jde o Far Cry 4. K HBAO+, TXAA, PCSS a speciální podpoře 4K support, zde ještě přibývá technologie NVIDIA Godrays (sluneční paprsky) NVIDIA HairWorks (chlupy, srst, vlasy).

A konečně - pokud preferuješ koňské síly, motory a tuning, potom bude tvou volbou The Crew, ultimátní street racingová hra. Prohánět se po ucpaných ulicích New York City nebo Los Angeles, užívat si projižďku po slunečné Miami Beach nebo šplhat se kopcích Monument Valley ještě nikdy nevypadalo tak dobře. Částečně jistě díky integraci technologií HBAO+ a TXAA, vše renderováni v dechberoucím 4K rozlišení. The Crew má navíc k dispozici Android aplikaci, která ti umožní pohrát si se svým vozem než vyrazíš do akce, chatovat s kumpány, podívat se na profily přátel, nebo přidělovat posádce ůkoly. To vše z mobilního zařízení.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna