Nahrávky nekvalitního streamu uniklého GTA 5 na PS4

S kostičkami, ale s pohledem z vlastních očí.

Navzdory přísným bezpečnostním opatřením a vysokým pokutám pro ty, kdo datum poruší, se někdo dostal k PlayStation 4 verzi Grand Theft Auto 5 ještě před oficiálním zahájením prodeje v úterý 18. listopadu. Dotyčný začal streamovat hraní na Twitch, což samozřejmě vyvolalo rozruch. Mnozí si to pro sebe dokonce začali zaznamenávat na ploše Windows, což by asi u méně významné hry neudělali, i s probíhajícím chatem v pravém okně, aby to pak uploadovali např. na Jarrrk.com (via AllGamesBeta).

Je tedy zřejmé, že kvalita videa je prachbídná, když obraz prošel tolika kompresemi, nejprve kvůli streamování na Twitch a pak ještě dalšími včetně našeho mirroru, protože na YT by to mělo jepičí životnost. Pokrok v grafice tím pádem posuzovat nejde, ale sakryš... jsou to přece vůbec první ukázky přímo ze souvislého hraní GTA 5 na nových konzolích od někoho jiného než od výrobce, což se vždy cení.

Vše se odehrává za slunečného dne v poušti a lze si i přes mizernou kvalitu všimnout hustší vegetace i jasnějších barev. Přepadení obchodu se zbraní v ruce následuje pobíhání okolo benzínky v novém pohledu z vlastních očí (info), pěkně animované nasednutí za volant auta a offroadová jízda mezi kaktusy až do setmění na dálnici. Druhá, delší nahrávka potom zachycuje návštěvu nočního klubu se známou sexuální minihrou se striptérkou, což vystřídá jetí autem nočním městem:

Více o brzkém remasteru GTA 5 v kompletním zpravodajství.

Update - další šestiminutové video v trochu lepší kvalitě:

Reklama

Související obsah

Dva nezvyklé multiplayerové režimy do The Dark Pictures: Man of Medan

+ videa z hraní a HW nároky tohoto interaktivního filmu.

Do března vypustí UbiSoft tři neoznámené AAA hry

Velmi se mu dařilo + odklad Skull and Bones.

EA: Starý způsob vydávání her už dnes nefunguje

Poučení z Anthem a inspirace mobily.

EA: Anthem nenaplnilo prodejní očekávání

Přesto ho budou dále podporovat.

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna