Neprolomitelná PC protipirátská ochrana Denuvo byla prolomena skupinou 3DM

Piráti se asi brzy dočkají FIFA 15, Lords of the Fallen a Dragon Age: Inquisition.

O protipirátské ochraně Denuvo se mluvilo jako o neprolomitelné, protože přímo komunikovala s procesorem a neustále měnila instrukce. Ostatně také PC hry, které tuto ochranu obsahovaly - tedy FIFA 15, Lords of the Fallen a Dragon Age: Inquisition - nebyly dodnes v pirátských verzích k dispozici. Teď se ale zdá, že k prolomení nakonec přeci jen došlo.

Na svědomí má crack čínská pirátská skupina 3DM. "Po patnácti dnech tvrdé práce byl cracknuta 64bitová verze Denuvo. Brzy tedy dojde k vydání FIFA 15, Lords of the Fallen a Dragon Age: Inquisition. Musíme uznat, že toto DRM bylo velmi dobré."

Čínská skupina také spekuluje, že PC hry, které nejdou na jejich trhu cracknout, nejsou příliš populární. Ačkoli nešlo jak jinak je hrát pirátsky, FIFA 15 se v Číně prodalo na PC 5000 kopií a Dragon Age pouhých 3000 kopií.

Někteří uživatelé tvrdili, že ochrana Denuvo může způsobit zničení SSD disků, ačkoli to nikdy nebylo prokázáno. Také se spekulovalo, že tato ochrana může za špatný výkon Lords of the Fallen na PC, ačkoli žádný problém s výkonem v Dragon Age nebo FIFA 15 nebyl zaznamenán.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (67)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna