Připravované aktualizace pro Dragon Age: Inquisition

Obsah jednotlivých patchů.

Tvůrci tohoto RPG od jeho vydání sbírali zpětnou vazbu a podělili se o nadcházející plány pro budoucí aktualizace, prostřednictvím nichž chtějí ještě vylepšit váš zážitek z Dragon Age Inquisition. Níže najdete stručný náčrt oblastí, na kterých pracují, seřazených podle priority. Již vydaný druhý patch je zaměřen na stabilitu, ale přináší i řadu vylepšení a oprav různých aspektů hry:

Stabilita - Různé pády, zamrzání hry, problémy se zvukem/hlasy a mnohá vylepšení stability.

Herní systém - Rozhovory, úkoly, děj, boj, uživatelské rozhraní, kamera, ovládání, umělá inteligence společníků/nepřátel, systém hledání cest, zneužívání chyb, radar a hledání.

Hra více hráčů - Vedle výše zmíněných vylepšení herního systému se opravy zaměřily i na oblasti jako animace, herní režimy, statistiky a stabilita/pády hry.

PC - Četné opravy ovládání a uživatelského rozhraní, odstranění některých zádrhelů, vylepšený výkon přes rozhraní Mantle, grafické chyby.

Po druhém patchi budeme pokračovat ve vydávání oprav zaměřených na vylepšení herního systému. Momentálně máme připraveny opravy a vylepšení, které bychom rádi zahrnuli do třetího patche, zároveň budeme pokračovat ve shromažďování zpětné vazby, abychom rozptýlili veškerá vaše znepokojení v tom či onom směru.

Ovládání pomocí klávesnice a myši - Druhý patch obsahuje první škálu oprav na základě zpětné vazby, kterou jsme obdrželi ohledně ovládání na PC. Řada věcí byla upravena, takže se setkáte s menším množstvím problémů. Tím dostaneme stabilní základ, na kterém můžeme dále pracovat. Po vydání 2. patche totiž chceme pokračovat ve vylepšování ovládání na PC pomocí myši/klávesnice. Zkoumáme, jak rozšířit jeho použitelnost a funkčnost, abychom našli řešení pro některé specifické požadavky od komunity. Pročtěte si toto vlákno Marka Darraha, kde najdete další informace.

Někteří hráči hlásili problémy s četností glos/rozhovorů mezi členy jejich skupiny. Podrobnosti o tom, jak tento systém funguje, najdete zde. V případě některých okrajových scénářů jsme rovněž zjistili, že četnost těchto hlášek není taková, jaká by měla být, takže navýšíme šanci, že k nim dojde. K tomuto navýšení dojde po druhém patchi.

Svět Dragon Age: Inquisition je už nyní obrovský, přesto existuje několik věcí, jež chtěl náš tým do hry před vydáním přidat, ale na které bohužel nezbyl čas. Protože zbožňujeme naše hráče DAI, k tomuto obsahu se vrátíme a postupně ho do hry přidáme. Pravidelných obsahových aktualizací se dočká i hra více hráčů. Závěrem bych chtěl poděkovat za vaši trpělivost. Velmi si ceníme vaší zpětné vazby, takže určitě v tom neustávejte! Zatímco vy prožíváte dobrodružství ve světě Dragon Age, my pokračujeme v práci na opravách a novém obsahu. Potýkáte-li se s obecnými problémy, navštivte tuto webovou stránku EA.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Dalších pět představených her pro PlayStation VR je tady

Song In The Smoke, Fracked či After The Fall - SOUHRN NOVINEK OD SONY.

Odklad Dynasty Warriors 9 Empires

+ stručné zdůvodnění a PS5 patch.

On The Road - Truck Simulator je k dispozici pro PS4

Vykládání zboží, tankování i řízení už i s ovladačem v ruce.

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna