Připravované aktualizace pro Dragon Age: Inquisition

Obsah jednotlivých patchů.

Tvůrci tohoto RPG od jeho vydání sbírali zpětnou vazbu a podělili se o nadcházející plány pro budoucí aktualizace, prostřednictvím nichž chtějí ještě vylepšit váš zážitek z Dragon Age Inquisition. Níže najdete stručný náčrt oblastí, na kterých pracují, seřazených podle priority. Již vydaný druhý patch je zaměřen na stabilitu, ale přináší i řadu vylepšení a oprav různých aspektů hry:

Stabilita - Různé pády, zamrzání hry, problémy se zvukem/hlasy a mnohá vylepšení stability.

Herní systém - Rozhovory, úkoly, děj, boj, uživatelské rozhraní, kamera, ovládání, umělá inteligence společníků/nepřátel, systém hledání cest, zneužívání chyb, radar a hledání.

Hra více hráčů - Vedle výše zmíněných vylepšení herního systému se opravy zaměřily i na oblasti jako animace, herní režimy, statistiky a stabilita/pády hry.

PC - Četné opravy ovládání a uživatelského rozhraní, odstranění některých zádrhelů, vylepšený výkon přes rozhraní Mantle, grafické chyby.

Po druhém patchi budeme pokračovat ve vydávání oprav zaměřených na vylepšení herního systému. Momentálně máme připraveny opravy a vylepšení, které bychom rádi zahrnuli do třetího patche, zároveň budeme pokračovat ve shromažďování zpětné vazby, abychom rozptýlili veškerá vaše znepokojení v tom či onom směru.

Ovládání pomocí klávesnice a myši - Druhý patch obsahuje první škálu oprav na základě zpětné vazby, kterou jsme obdrželi ohledně ovládání na PC. Řada věcí byla upravena, takže se setkáte s menším množstvím problémů. Tím dostaneme stabilní základ, na kterém můžeme dále pracovat. Po vydání 2. patche totiž chceme pokračovat ve vylepšování ovládání na PC pomocí myši/klávesnice. Zkoumáme, jak rozšířit jeho použitelnost a funkčnost, abychom našli řešení pro některé specifické požadavky od komunity. Pročtěte si toto vlákno Marka Darraha, kde najdete další informace.

Někteří hráči hlásili problémy s četností glos/rozhovorů mezi členy jejich skupiny. Podrobnosti o tom, jak tento systém funguje, najdete zde. V případě některých okrajových scénářů jsme rovněž zjistili, že četnost těchto hlášek není taková, jaká by měla být, takže navýšíme šanci, že k nim dojde. K tomuto navýšení dojde po druhém patchi.

Svět Dragon Age: Inquisition je už nyní obrovský, přesto existuje několik věcí, jež chtěl náš tým do hry před vydáním přidat, ale na které bohužel nezbyl čas. Protože zbožňujeme naše hráče DAI, k tomuto obsahu se vrátíme a postupně ho do hry přidáme. Pravidelných obsahových aktualizací se dočká i hra více hráčů. Závěrem bych chtěl poděkovat za vaši trpělivost. Velmi si ceníme vaší zpětné vazby, takže určitě v tom neustávejte! Zatímco vy prožíváte dobrodružství ve světě Dragon Age, my pokračujeme v práci na opravách a novém obsahu. Potýkáte-li se s obecnými problémy, navštivte tuto webovou stránku EA.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (22)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna