Zříkáte se nároku nás žalovat za Assassina, podmiňuje UbiSoft odškodnění hrou

Musí se odsouhlasit právní doložka.

Když UbiSoft oznámil, že majitelé Season Pass pro AC Unity, kteří ho aktivovali před 25. listopadem, mají nárok na jednu z nových plných her (Far Cry 4, The Crew, Watch Dogs, AC4 Black Flag atd.), jevilo se to jako docela férové odškodnění.

Jenže pokud chcete tuto už spuštěnou nabídku na této adrese využít (nejpozději do 15. března), musíte nejprve odsouhlasit právní dojednání. V něm se ve zkratce píše toto:

"Tímto vyzvednutím plné hry se navždy zříkáte veškerých vašich práv a nároků na případnou obžalobu UbiSoftu či jeho poboček a zaměstnanců za problémy okolo Assassins Creed Unity. Jakýchkoli požadavků, kompenzací za utrpěnou újmu nebo změn okolo Season Pass se tímto natrvalo zbavujete a nesmíte žalovat UbiSoft."

1

Pokud jste tedy hodlali v tomto směru něco podnikat, aby potíže kolem Unity neprošly výrobci jen tak, dvakrát si rozmyslete, zda tuto nabídku využijete. Jinými slovy, tím, že vám dává něco zdarma, ještě nemusí znamenat, že to je opravdu bezplatně.

Ve středu se řešilo, že čtvrtý patch měl omylem 40 GB. Dnes vyšlo najevo, že v PC verzi rozbíjí kompatibilitu s NVIDIA SLI, když způsobuje neustálé problikání obrazu (dá se prozatím vyřešit zakázáním SLI, ale pak hra neběží 60fps). Pozitivem je, že na PC má tento update menší velikost, jen 3 GB, oproti konzolím.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (11)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna