Klubová zápolení přicházejí do Assassins Creed Unity

Jak fungují?

Brzy má UbiSoft spustit tzv. Klubová zápolení. které umožní přístup k pokročilé legendární výbavě členům úspěšných hráčských Klubů. Domácí distributor ConQuest na domácí homepage přinesl drobnou ukázku toho, co můžete očekávat po jejich spuštění:

Základní myšlenkou Klubových zápolení je možnost založit nebo se připojit do Klubu, což je skupina hráčů ACU, kteří rádi hrají v kooperativním módu. Podobně jako Assassinské Bratrstvo Vám Klub umožní shromáždit svou skupinku hráčů na základě kategorií jako stát, herní styl nebo oblíbené aktivity. Můžete také získat bonusové odměny o Brotherhood víkendech a pokročilou výbavu a odměny prostřednictvím Klubových zápolení.

Jakmile se připojíte do Klubu, budou se Creed body, které získáte při hraní s dalšími členy klubu, sčítat. V rámci Klubových zápolení se pak množství bodů, které Váš Klub získal, porovná s dalšími pěti náhodně vybranými Kluby. Na konci Klubových zápolení vyhraje Klub s nejvyšším počtem Creed bodů hlavní cenu (volný přístup k části Legendární výbavy). Pro získání nároku na odměnu musíte ovšem příspět k vítězství svého Klubu alespoň 500 Creed body.

Další složkou je systém úrovní, který umožní dlouhodobě úspěšným Klubům získání zajímavějších cen. Kluby na Zlaté a Stříbrné úrovni získají bonusová vylepšení, ovšem Kluby na posledních místech žebříčku mohou být degradovány na nižší úroveň. Kluby na Bronzové úrovni budou stále dostávat odměny, ovšem tyto nebudou zdaleka tak zajímavé.

Behěm Klubových zápolení budete moci využít speciálních vylepšení, které ovlivní počet získávaných Creed bodů. Každý týden budou vybráný dvě mise, za které budete moci získat dvojnásobné množství Creed bodů. Toto bude navíc platit i pro některé aktivity! Provedením této aktivity v rámci zmiňovaných misí můžete získat až čtyřnásobný počet Creed bodů. Vyplatí se tedy dávat pozor, které mise a aktivity momentálně tuto možnost nabízejí. Aktuální seznam speciálních misí a aktivit najdete vždy v novinkách ve hře a na komunitní stránce.

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna