Jak si vychutnat zvuk na maximum? SOUTĚŽ

Reproduktory, pecky nebo klasická sluchátka? 

Tento článek je placenou inzercí: Konec roku je obvykle spojován s anketami, hodnocením i přehledy, tak tu je jednoduchá otázka a soutěž.

0

Reproduktory, pecky nebo klasická sluchátka? Doba pokročila, zařízení jsou mobilnější a hudbu si bereme ve větší míře s sebou na cesty. Zároveň si chceme užít kvalitní reprodukce doma u svého počítače. Pro co se rozhodnete VY?

Pecková sluchátka

Kvalitní poslech hudby z mobilního telefonu, tabletu či MP3ky vám zprostředkují kvalitní neodymové magnety skryté v dominantním futuristickém designu GX Gaming Zabius M, který zaujme na první pohled. Sluchátka nabízí také možnost volání, díky zabudovanému mikrofonu a tlačítku pro příjem hovoru na ovládacím panelu. Omezovat vás nebude ani 120 cm dlouhý kabel zakončený 3,5 mm jackem.

1

2.1 reproduktory k počítači

Příznivci prémiové muziky u počítače ocení černo-zlaté reproduktory GX Gaming SW-G2.1 3000. Celkový výkon 70 wattů ukojí potřeby hardcore posluchače muziky, filmového nadšence, ale i hráče. Dva satelity jsou doplněny o dřevěný subwoofer a centrální ovládací krabičku. Na tomto panelu hledejme ovládání hlasitosti, hloubku subwooferu i porty pro vstup mikrofonu a výstup sluchátek.

2

Herní headset

Starší brácha malých peckových sluchátek je svým designem nejblíže hráčům a to jak počítačovým pařmenům tak konzolistům. Moderní design osloví i extravagantnějšího uživatele a doplní jeho styl při poslechu hudby na cestě do školy nebo práce. Sluchátka mají měkké náušníky červené barvy doplňující dominantní černé provedení se stříbrnými mřížkami. Samozřejmostí je ovládání hlasitosti na kabelu. Výhodou GX Gaming Zabius je možnost složení a kompatibilita s PC, MAC, PS, XBOX a dalšími multimediálními zařízeními.

3

Jaký je váš hlavní společník při poslechu hudby? Ten, kterého používáte nejčastěji? Odpovězte a vyhrajte pecková sluchátka GX Gaming Zabius M!

Reklama

Související obsah

Microsoft reaguje na výrok Sony o generacích konzolí

+ dražší vývoj PS5 her a turecký obchod slibuje vysokou kompatibilitu PS5.

Které hry máme vidět na PS5 akci? Souhrn vábení

Horizon 2, Silent Hill, nová vesmírná značka...

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna