Euro Truck Simulator 2 s novým nasvícením a počasím

Za volantem se budete více kochat.

Pražské studio SCS Software nedostává tolik prostoru v médiích jako Bohemka nebo Warhorse, ale s jejich Euro Truck Simulator 2 dosahují možná ještě větších úspěchů. Stačí vzpomenout zabydlení se na mnoho měsíců v žebříčku nejhranějších her na Steamu nebo popularitu neoficiální multiplayerové modifikace.

S příchodem DLC se Skandinávií dostane tento simulátor řidiče kamionů nemalý facelift grafiky s novým systémem nasvícení a počasí. "Přepsali jsme části našeho rendereru, abychom dosáhli bohatší barevné palety," oznámili tvůrci mezi svátky na jejich blogu.

Nejvíce si toho všimnete na měkčím odlesku realističtějších slunečních paprsků a HDR tonemappingu. Každý rozmar počasí má nyní mít specifické nasvícení a odrazy objektů na scéně.

"Jízda za západu nebo východu slunce vám nabídne takové výhledy a panoramata, jaké jste ještě v Euro Truck Simulator 2 předtím nezažili. Společně s tím jsme upravili náš systém pro mlhu a opar," dodávají SCS Software, kteří kvůli tomu museli upravit textury a shadery některých budov nebo silnic.

Update zatím mají hotov jen z poloviny a počítají s jeho vydáním spolu se Scandinavia DLC. Avšak i pokud o severské země nebudete stát, dostanete nové nasvícení a počasí formou bezplatného patche do základní hry.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna