Představení Call of Duty DLC Havoc nejen trailerem

O čem co-op mód s hereckými hvězdami?

27. ledna nejprve na X360 a X1 vyjde první přídavek Havoc pro Call of Duty: Advanced Warfare (na ostatní platformy tradičně později). Přinese klasicky čtveřici nových multiplayerových map: Core, Urban, Sideshow a Drift. Čerstvé trailerové představení níže:

Kvůli speciální verzi zbraně AE4 Widowmaker si toto DLC asi nikdo za 15 dolarů nekoupí, což však už nelze říct o novém kooperativním módu Exo Zombies, který ani nebyl v původní hře. Odvypráví příběh očima čtyř zaměstnanců korporace Atlas, kteří budou vzhledem i hlasem odpovídat hereckým hvězdám - John Malkovich (In the Line of Fire, RED, Burn After Reading), Bill Paxton (Aliens, Titanic, Edge of Tomorrow), Rose McGowan (Planet Terror, Scream) a Jon Bernthal (Fury, The Walking Dead).

"Hráči se ocitnou ve světě, kde DNA biozbraň neočekávaně dala zrodit krvelačně sžíravé hordě mutantů, kteří infikovali celé výzkumné zařízení Atlasu, kde proto zaměstnanci musejí bojovat o život. Po nevydařené evakuaci se čtveřice přeživších, netrénovaných a nedostatečně připravených osob, musí utkat tváří v tvář nejvíce zvrácené mutaci zombíků, co kdy vznikla. Má jít o unikátní zážitek, v němž v kooperaci potkáte novou rasu zombíků, která ještě jinde nebyla.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Uniklé první screenshoty Baldurs Gate 3

Je opět isometrické, ale s filmovými dialogy zblízka - odhalení od Larianu večer.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 27. února

Změny na Steamu a GOG, Minecraft Mass Effect, nové Uncharted, 2x Platinum, The Division 2 zdarma...

Diablo 4 na PC půjde hrát s ovladačem a přenastavit

Brífink o stavu vývoje + video o kanibalech, obrázky.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna