The Order: 1886 je naštěstí hotovo

+ video s ohlasy hráčů.

1

Okolo této výkladní skříně výkonu PlayStation 4 panovaly určité pochybnosti, živené nejen novináři po podzimní předváděčce. Akce založená na fiktivním viktoriánském Londýně, neuvěřitelné grafice připomínající spíš renderované filmečky, mačkacích QTE minihrách a krycích přestřelkách ala Gears tehdy podle mnoha hlasů potřebovala ještě více času na vypilování. I kvůli relativní nezkušenosti studia Ready at Dawn, pro nějž to je první vlastní značka a titul těch nejvyšších ambicí.

Naštěstí to (snad) dobře dopadlo. Chvíli po včerejším úniku PS4 trofejí přišla Sony s oficiální zprávou, že The Order: 1886 prohlašuje za dokončené a že už nic nemůže zabránit jeho příchodu na pulty dne 20. února (koupit, 1599 Kč). Na odhadovaný odklad na jaro, až po Bloodborne, tak nedošlo, když výrobce shledal hru za dostatečně připravenou a kvalitní pro příchod na hladový trh (možná i kvůli nekolidování s v ledasčem podobným Until Dawn?).

Tolik lidí si neuvědomuje, že když nepočítáme problematický DriveClub, mainstreamové LittleBigPlanet 3 či remake The Last of Us, půjde o první velkou PS4 exkluzivitu po roce (!) uplynutém od inFamous: Second Son. Všichni jsou tak patřičně nadržení, i kvůli faktu, že těch AAA novinek v zimě tolik nezbylo. Vše se pak logicky odráží na nadšených ohlasech hráčů, které shrnuje nové video od Sony níže, prokládané i nějakými těmi čerstvými záběry z hororově laděné hry:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (10)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna