Jízdní řád modulů pro Star Citizen

A také plány ArmA 3 na 2015.

Miliardář Chris Roberts na přednášce BAFTA Masterclass odhalil plány s rozšiřováním jejich vesmírného simulátoru Star Citizen o další zásuvné moduly. Ke komerčnímu vypuštění hry, na kterou se už vybralo téměř 70 milionů dolarů, nedojde dříve než ve 2016.

1

Nejočekávanější příběhová kampaň, první epizoda Squadron 42, vyjde letos na podzim. Koncem roku pak bude následovat start persistentního vesmíru pro podporovatele. Naopak nejblíže je modul first-person střílečky chystaný v betě na jaro, následovaný letním updatem 2.0 Arena Commander s vícečlennými posádkami. Níže ještě nový trailer na Arena Commander 1.0:

Své plány na letošní rok ohledně podpory Arma 3 načrtla i Bohemia Interactive na jejím blogu.

Nejprve se objeví DLC Marksmen, které se zaměří na úpravu ovládání zbraní a přidá sedm nových (pět riflí a dva kulomety). Cílem prý je rozšířit rozmanitost hry, když každá zbraň bude mít trochu jiný účel i vzhled. Vedle toho bude v přídavku několik nových showcase misí i vozidel.

Dále se domácí studio snaží zjednodušit instalaci a spouštění modifikací, k jejichž vzniku pomůže i 3D editor čerpající ze staršího přídavku Zeus. Prioritou ale prý je úplně nový terén, takže se nyní vyrábí nové budovy i vegetace, což není vůbec jednoduchý úkol. Stále však nevíme, o jaký typ krajiny přesně půjde, prý se vybíralo z několika kandidátů - jisté je jen to, že bude určitě odlišná od vyprahlých řeckých ostrovů ze základní hry.

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (4)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna