První video z konzolového The Elder Scrolls Online

+ o filozofii s mikrotransakcemi.

Záznam nepříliš kvalitního streamu Bethesdy z Twitch:

Nad rámec včerejšího oznámení termínu a zrušení povinných měsíčních poplatků jsme se dozvěděli další podrobnosti o konzolových verzích:

Konzolový betatest proběhne někdy v dubnu. Přenesení hráčského účtu z PC na konzole je nadále součástí plánů výrobce, ale ten neví, kdy to zprovozní.

Nová herní měna, koruny, nepůjde převést na zlato či zobchodovat, je navždy pouze vaše. Na novém Crown Store si koupíte kostýmy, mounty či DLC s novými oblastmi pro další příběhy a úkoly. Nové mounti se ale nechovají odlišně oproti těm starým, pouze jinak vypadají. V obchodě si můžete pořídit i lektvary pro zdraví, staminu či magii, které jsou ekvivalentem těch od běžných obchodníků ve hře, ačkoli nejsou tak silné.

Bethesda ujistila, že její filozofií není tzv. "pay-to-win", na obchodě tak prý nekoupíte nic, co by zároveň nešlo najít ve hře běžným hraním. Smyslem prodávaných předmětů je prý pouze přizpůsobení postav a jejich větší pohodlí.

Hlasová komunikace na konzolích funguje buď dle toho, v jaké lokalitě se nacházíte a kdo mluví ve vaší blízkosti, nebo se stanete členem guildy a uslyšíte všechno, co si členové mezi sebou říkají - vše se ale dá přizpůsobit.

Nový strom schopností kriminálníka dovolí krást. Hra má nově věkové doporučení až od 18 let kvůli zakomponování hrubé mluvy z pozdějších přídavků.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna