Dohrání The Order: 1886 za pět hodin?

Hlavně žádnou paniku, bylo to vyvráceno.

Někteří lidé hrají tuto PS4 exkluzivitu se značným předstihem před 20. únorem, což v noci na dnešek zavdalo příčinu k úplně zbytečným problémům.

Jeden takový, který prý pracuje v kanceláři PlayStation a dostává proto brzy promo kopie později rozesílané novinářům, dovolil na svém profilu na PSN zveřejnění údajů, kdy během hraní dosáhl které trofeje.

Podle nich to zpočátku vypadalo, že dohrání The Order: 1886 mělo dotyčnému zabrat pouze pět hodin, což živil hlavně web OnlySP.

1

Naštěstí je všechno úplně jinak: časy zobrazované u PS4 trofejí se totiž prý počítají trochu nepochopitelně a zmatečně od doby, kdy člověk obdržel první trofej. Takže znamená to pouze tolik, že trofej "A Knight No More" za dohrání přibyla pět hodin po získání nějaké dřívější trofeje, která se mohla objevit třeba ve čtvrtině či polovině hry, ale uřčitě ne hned na jejím začátku.

Hráč s uživatelským jménem wMikkel to po vypuknutí kauzy komentoval slovy: "Než jsem získal první trofej, hrál jsem spoustu času. Nedovedu říct, jak dlouho mi pokoření The Order: 1886 trvalo, ale určitě to nebylo jen pět hodin. Dám si teď druhý průchod a budu to měřit."

Jiný předčasný hráč, který je respektovaným insiderem, dodal, že jemu zabralo dokončení zhruba deset hodin, což prý očekává i u většiny obyčejných hráčů, kteří se nepokoušejí o speedrun, a shodovalo by se to s dřívějšími odhady.

Na vše se rozhodl zareagovat i technický ředitel studia Ready at Dawn, Andrea Pessino: "Vzhledem k tomu, že většina trofejí ve hře je velmi specifická, je docela pravděpodobné, že mnoho hráčů stráví s The Order: 1886 dost času, aniž by nějakou odemkli."

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (17)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna