Co najdete v Season Pass pro Dying Light?

Podrobnosti o třech DLC + jak být úspěšným zombíkem.

Hra se v českých obchodech stále neprodává a ještě dlouho nebude. Techlandu to však je, zdá se, úplně jedno, když dnes představil obsah Season Pass i vydání prvního DLC, jako by se nechumelilo.

První přídavek Cuisine and Cargo bude zítra venku na PC/PS4/X1 a jedná se o dvě hardcore mise, ve kterých musíte obhlédnout dvě nebezpečné budovy zapečetěné od začátku šíření nákazy městem. Zavítáte tak do zlověstných koridorů nejslavnější restaurace v Harranu a na opuštěné nákladní nádraží, kde využijete jak stealth, tak boj na férovku. Obrázky z tohoto DLC:

1
2

Druhá část Season Pass s názvem Ultimate Survivor Bundle se objeví někdy v březnu. Díky sedmi unikátním předmětům, konkrétně speciálním oblekům či plánům pro sestrojení nevšedních zbraní, má být vaše putování po zamořené zóně ještě zábavnější než předtím.

V květnu potom dostanete The Bozak Horde s novou mapou i hratelností, určenou jak pro singl tak co-op. Navštívíte městský stadion a otestujete vaše dovednosti proti nebojácným hordám infikovaných, které na vás budou útočit ve vlnách a velí jim tajemný psychopat jménem Bozak. Season Pass stojí 20 eur.

UPDATE - v režimu Be the Zombie prý za dva týdny od vydání proběhlo několik milionů zápasů, a tak hlavní designér hry předvedl techniky, jak za zombíka úspěšně hrát:

Reklama

Související obsah

Conarium pro konzole v únoru

Lovecraftovský horor.

Prý už se pracuje na remaku Resident Evil 3

+ další videa z dvojky, velikost.

Součástí Game Pass na Xboxu je Observer a Outlast

Také Dead Island: Riptide a Hello Neighbor.

Také na webu...

Far Cry 6 už i v renderovaném filmečku

Tatínek učí synátora, jak s granátem.

Bojový sport UFC 4 konečně představen od EA Sports

+ nečekaně brzký termín, trailer, detaily.

Na Mafia 1 remake dělá v Brně a Praze až 200 lidí

Insiderské drobky od bývalého zaměstnance 2K Czech.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna