K nové GeForce či notebooku přiložen Zaklínač 3

Nárok na hru zdarma.

Podobně jako v minulosti u série Metro, Splinter Cell či Far Cry, Nvidia oznámila novou akci, která se týká všech hráčů uvažujících o upgradu počítače.

Počínaje včerejškem, zákazníci kupující si ve vybraných obchodech grafické karty GeForce GTX 980, 970 nebo 960, nebo herní notebook s grafickou kartou GTX 970M a vyšší, dostanou zdarma kupon na download hry Zaklínač 3 v době jejího vydání v květnu.

Seznam těchto prodejců najdete zde, v České republice jsou partnery ALFA, ALZA.CZ, CZC.CZ a TS Bohemia, na Slovensku SHARK.

Jak tento bundle na blogu okomentovala marketingová manažerka v Nvidia, Leslie Pirritano?

Za svých více než 10 let v NVIDII jsem viděla, hrála a pracovala na nesčetně hrách. Jen pár z nich se mi vrylo do paměti takovým způsobem, že bych jim dala nálepku "impozantní". The Witcher: Wild Hunt je jedním z takových titulů. Vývojářské studio CD Projekt Red přináší hráčům impozantní příběh, impozantní dobrodružství a impozantní grafiku. Nespoutaný svět této akční adventury je výkladní skříní počítačové grafiky, nabízející úchvatné pohledy a detailně vykreslené postavy. Takže mne těší, že hru NVIDIA nabízí GeForce hráčům jako součást nového "impozantního" bundlu.

Tuhle hru si budete chtít vychutnat naplno. Společnosti NVIDIA a CD Projekt Red usilovně spolupracovali na reálném podání postav i prostředí za pomoci technologií jako NVIDIA HairWorks nebo NVIDIA PhysX. Země Severních království oživí více než 50 různých monster a postav se srstí a vlasy počítanými pomocí technologie HairWorks. PhysX má zase na starosti reálné vlastnosti oblečení, které mají postavy na sobě. Přidej zničitelné objekty a představ si, jak úžasně bude vypadat každý souboj.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna