Farmářský fenomén v květnu ovládne konzole

Detaily o Farming Simulator 15 pro PS4/X1.

Focus Home Interactive a Comgad dnes oznámili, kdy i u nás skvěle prodávaná hra Farming Simulator 15 dorazí na konzole. Bude to 19. května na platformách PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 a Xbox 360.

PC verzi nejnovějšího farmaření z loňského podzimu (recenze, 7/10) si dle údajů výrobce nyní užívá už skoro milion hráčů. Podívejte se na první obrázky z konzolovky a níže si přečtěte o jejích vlastnostech:

Farming Simulator 15 se zbrusu novou grafikou a fyzikálním enginem nabízí rozsáhlý otevřený svět plný věrohodných podrobností a vizuálních efektů! Starejte se o svůj vlastní statek nejen v sólovém režimu, ale na konzolích PlayStation 4 a Xbox One poprvé i online: budete mít na starosti sklizeň, chov zvířat (krav, slepic a ovcí), prodej čerstvých produktů, investice do nových a silných vozidel a nástrojů... Objevte také novou činnost ve Farming Simulator 15: těžbu dřeva a výběr k tomu určených vozidel a nástrojů.

Na stovkách akrů půdy, které nabízí severské prostředí a renovovaná severoamerická krajina, používejte a řiďte přes 140 autentických vozidel a farmářských nástrojů, včetně nových vozidel, která jsou exkluzivní na konzolích, od více než 40 nejslavnějších výrobců: New Holland, Ponsse, Case IH, Deutz-Fahr, MAN, Liebherr...

Díky Farming Simulator 15 je série Farming Simulator také poprvé na konzolích hratelná ve více hráčích, a to na PlayStation 4 a Xbox One! Pozvěte kamarády do své hry: zvyšte svou produktivitu tím, že se o své úkoly podělíte a na těch větších budete spolupracovat, a díky této pomoci budete svůj statek rozvíjet rychleji!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna