Vepř a princezna v DLC do Stronghold Crusader 2

Nové mise a postavy venku.

1

Domácí distributor Hypermax, který u nás na podzim uvedl krabicovku Stronghold Crusader 2, dal na vědomí, že je venku první DLC a další velká aktualizace této středověké strategie (recenze).

Jmenuje se The Princess and The Pig a na Steamu je k dispozici za 3,34 eur - níže podrobný popis jeho obsahu:

Od minulého pátku si mohou fanoušci „hradní simulace" Stronghold Crusader II zakoupit na Steamu první DLC k této hře. Přináší sedm nových misí pro jednoho hráče, dva nové protivníky s vlastním hradem řízené počítačem a deset dalších achievementů.

Nové mise - Do bitvy o Jeruzalém vstupují dva noví válečníci řízení počítačem. Princezna i Vepř se na cestu do Svaté země vybavili meči, oštěpy i palcáty a mají v úmyslu narušit zdejší křehkou rovnováhu sil. Hráči se musí probojovat sedmi smrtonosnými scénáři, v nichž na ně čekají staří i noví nepřátelé, kteří jsou zase o něco prohnanější a mazanější. A i když hráčům noví soupeři možná v bitvě občas trochu pomohou, při konečném zúčtování jim určitě nic nedarují.

Nová postava: Vepř - Vepř, který se vrací z původního Strongholdu, je neúprosný útočník, který bez otálení vybuduje hrad a hned vzápětí se na své protivníky vrhne s pomocí rychlých jednotek. Vepře mučil v mládí jeho otec hladem, a tak Vepř raději utekl z domova, na anglickém venkově vyrostl v loupežnické tlupě a zakrátko začal velet své vlastní bandě zbojníků. Z každé kořisti si vždy bere to nejlepší a s oblibou se přejídá. Se svou hromotluckou postavou rád zastrašuje nepřátele a na bitevním poli obvykle působí jako Vlkova osobní mlátička. A třebaže tihle dva často spolupracují, bojí se Vepř Vlka stejně, jako se kdysi bál svého otce.

Nová postava: Princezna - Jako zbrusu nová postava si Princezna ráda hraje na neviňátko - dokud pomocí svého vlivu a bohatství neshromáždí neporazitelnou armádu disponující záplavou obléhacích strojů a nerozdrtí své nepřátele na padrť. Od narození byla obdařena nespočtem privilegií, a tak za svého pobytu na královském dvoře musela jen málokdy někomu něco dokazovat. Život v lepší společnosti v ní vypěstoval neochvějnou víru ve vlastní schopnosti a poté, co upevnila své postavení u dvora, se Princezna rozhodla, že své dovednosti předvede i na bitevním poli. To z ní dělá stejně nebojácnou a hrdou velitelku jako z jakéhokoliv jiného mužského nástupce trůnu.

Zároveň s tímto DLC uvolnili autoři z Firefly Studios další velkou aktualizaci Stronghold Crusader II, nazvanou „Blow the Horn, Bang the Drum", která přidává čtyři nové mapy do režimu šarvátky a vylepšuje umělou inteligenci nepřátel.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna