Cities Skylines i jako multiplayerová FPS

Nebo coby nástroj pro urbanisty.

Bohaté možnosti s flexibilními editačními nástroji městské budovatelské strategie (recenze) nepřestávají fascinovat běžné hráče i novináře. Po leteckém "simulátoru" se díky nesmírné popularitě hry vyrojilo pár dalších zajímavých nápadů.

Jeden člověk se snaží prostředí Cities: Skylines předělat do multiplayerové first-person střílečky. Představte si, že postavíte město podle svého gusta, abyste si to pak v jeho ulicích rozdali s kamarádem, no nezní to báječně?

Vše je zatím v plenkách a autor modu teprve sbírá nápady od ostatních. Že je něco takového v praxi proveditelné, dokázal nicméně už testovacím videem, v němž se dva hráči vzájemně vidí:

Jiné, mnohem užší uplatnění hry vymyslel autor modifikace Cimtographer. Dovoluje vyexportovat vaše město do dat, které pak umí načíst opensourcové mapové aplikace jako JOSM. Že by sen všech urbanistů, kteří si takto naplánují pozemky pro budoucí zástavbu?

Vedle toho tato úprava slibuje naimportovat silniční sítě ze skutečného světa do hry, ale jak zjistil PC Gamer, zatím to moc dobře nefunguje.

Pouze digitálně existující Cities Skylines si za nejnižší cenu na trhu, která byla nyní ještě o něco snížena, koupíte na Muve.cz.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna