I krabicový datadisk pro Euro Truck Simulator 2

Chopil se ho Comgad.

Krátce po traileru a termínu přídavku Scandinavia pro simulátor řidiče kamionů přišel domácí distributor Comgad s oznámením, že ho u nás vydá v krabicové verzi a navíc v češtině.

Bude stát doproučených 399 Kč (tzn. v reálu může být o něco málo levnější) a vyžadovat ke spuštění vlastnictví základního Euro Truck Simulator 2 (ten stojí nyní shodnou cenu). Koupit lze na Alza.cz.

Jelikož zatím není známa cena digitálky, nelze říct, jestli bude krabicovka výhodnější nebo naopak. Minulá DLC byla za 10 eur, ale toto skandinávské s většími změnami bude určitě dražší.

Kompletní tisková zpráva od Comgadu s detaily:

Oblíbený Euro Truck Simulator 2 se dočkal velkého rozšíření - úžasná příroda i divoké podnebí na vás čekají v oblasti Skandinávie. Rozjeďte se po 19 nových městech se stovkami známých budov a významných míst s několika novými tahači a obřím nákladem rozšířeným o 80 nových položek. Těšit se můžete na 7 přívozů, tisícovky skutečných silničních sítích, nové druhy dodávek a samozřejmě také na profesionální české titulky.

Skandinávské území ve hře Euro Truck Simulator 2 bude obsahovat celkem 15 nových přístavů a přívozů, ve kterých se budete moci přímo nalodit. Námořní síť dopravy vám umožní používat alternativní spoje mezi skandinávskými oblastmi a dalšími částmi mapy, neboť přístavy budou propojovat také místa v Polsku a ve Velké Británii.

Euro Truck Simulator 2 se v tomto novém rozšíření dočkal i technických modifikací. Těmi nejvýraznějšími změnami systému jsou vylepšení výpočtů tónovacího mapování HDR a slunečních paprsků. Každý druh počasí má nyní vlastní přednastavené nasvícení, díky čemuž může hra předvést jiné osvětlení scény a odrazů podle stávajícího stavu herního prostředí.

Comgad přiveze rozšíření Euro Truck Simulator 2: Skandinávie pro PC již 7. 5. 2015. Hra bude v prodeji s českými titulky za DMOC 399 Kč / 14,99 €.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna