Reedice The Elder Scrolls Online se nevejde na Blu-Ray

+ začíná konzolová beta.

Tak rozsáhlé MMORPG to se zakomponováním všech obsahových přídavků nyní je, že se nevejde na běžný Blu-Ray disk o kapacitě 50 GB. Zní to jako výborné PR, ale stinnou stránkou je, že všichni si kvůli tomu budou muset stáhnout 15 GB velký patch v den vydání.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited se na PlayStation 4 a Xbox One bez povinných měsíčních poplatků objeví 9. června, ale už dnes Bethesda rozjíždí uzavřený betatest této konverze. Nutností je sehnat do něj někde pozvánku, např. po dřívějším přihlášení na homepage, ač ne na každého se dostane.

Betatest, nebo spíš takové demo, potrvá jen do pondělí 27. dubna a neplatí na něj žádné NDA, tudíž se jistě objeví spousta materiálů, z nichž půjde vyčíst rozdíly oproti PC originálu. Novinářům ale přístup výrobce odmítá poskytovat, když to vysvětluje slovy o zátěžovém testu.

Účastníci si mohou vybrat ze dvou tzv. megaserverů v Evropě a Americe. Verze pro PS4 a X1 nejsou vzájemně propojené, tzn. každá konzole má své servery, z nichž se před ostrým startem smažou veškeré postavy.

Další informace na homepage a níže nové obrázky z portu. Pro PC bude možné krabicovou re-edici TESO Tamriel Unlimited koupit rovněž v červnu, např. na Alza.cz (původní verze už byla odstraněna z obchodů), sledujte také její epický trailer.

1
2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna