Co je to Dual Play v Batmanovi?

Přepínání mezi postavami.

Spekulovalo se o možném co-opu v kampani (bohužel se nekoná) nebo o přidání dodatečného obsahu za jinou postavu (to se schovává do budoucích DLC?), podobně jako se Ciri v Zaklínači 3. Nakonec je funkce Dual Play z Batman: Arkham Knight o něčem úplně jiném.

Dovolí hráčům, aby se během soubojů plynule a hladce přepínali mezi temným rytířem a jeho spojenci, kterými jsou Robin, Nightwing a Catwoman, pokud jsou tedy právě po jeho boku na bojišti.

Čili jakési převtělení se do jiné postavy a možnost využití jejích chvatů či dovedností, ale jen během bitek. Ve finále to může boje zpestřit a přidat jim hloubku, ale také přinést některé obtíže s uvěřitelností, o kterých je zatím předčasné mluvit.

1
2

Warner Bros tuto funkci blíže nepřiblížili, pouze neurčitě mluví o tom, že když hlavní hrdina stojí zády ke zdi, může se obrátit na nejbližší přátele, aby mu pomohli se záchranou Gotham City před Scarecrow a armádou zlosynů. Není tak jasné, jestli pomocníky budeme ovládat kompletně a kdykoli, kdy chcete (pravděpodobnější varianta), nebo jen během některých společných útoků či komb.

Batman: Arkham Knight vyjde koncem června pro PC/PS4/X1, koupit lze na Alza.cz.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna