10 věcí, kterých jste si nevšimli v Just Cause 3 traileru

A jak vlastně vznikl?

Úterní trailer Just Cause 3 byl bez bez jakýchkoli umělých barviv a dodatečných konzervantů. Přeloženo do herní řeči, neobsahoval žádné skripty, prý pouze nevšední úhly pohledu kamery a čistou hratelnost. "Vše, co jste viděli, můžete ve hře sami provést, pokud jste dostatečně dobří," komentovali to švédští Avalanche Studios na Twitteru.

1

Petra Opelová, Češka pracující jako komunitní manažerka v britském Square Enix, v návaznosti na to sepsala na homepage článek o deseti nejlákavějších vlastnostech hry, které byly k vidění ve videu.

  1. Wingsuit, který z Rica dělá nejdynamičtějšího akčního hrdinu ve hrách.
  2. Nová možnost k sobě přivázat až pět objektů v prostředí, aby byla vámi způsobená destrukce co možná nejkreativnější. Takto přivážete věže k povrchu, abyste je sundali, nebo vytvoříte katapult aut, autobusů či helikoptér... jediným omezením tu je vaše představivost.
  3. Masivní exploze: v prostředí je totiž spousta benzínek, ropných rafinerií či elektráren, které vyloženě prosí, ať je vyhodíte do povětří.
  4. Kaskádovitá destrukce: nový fyzikálně založený systém prý zařídí, že vše se boří dynamicky v reálném čase, nic není předpřipraveno.
  5. Chycení se nohama za povozek helikoptéru, takže můžete střílet na pronásledovatele, i když jste zrovna hlavou dolů.
  6. Zničitelná vegetace: ano, těchto posekaných slunečnic na poli jste si asi všimli.
  7. Přidání vlaku monorail, který naboural do autobusu, ačkoli zde se monorailem myslí něco jiného, než třeba visutá jednokolejka v Sydney.
  8. Vražedné zbraně: některé jsou mnohem větší než samotný hrdina.
  9. Ničení mostů: buď na ně namíříte z vrtulníku nebo odpálíte za pomoci výbušnin C4, kterých máte neomezené množství.
  10. Kaskadérské kousky: Rico se nyní může volně procházet po křídlech letadel či všech ostatních dopravních prostředků. Má to hráči poskytnout ještě větší svobodu a provádění šílenějších skoků než dříve.

Just Cause 3 vyjde pro PC, PS4 a X1 letos o Vánocích - více v preview, předobjednat lze na Alza.cz.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna