Jak opět zprovoznit mody v GTA 5 PC?

Neoficiální postup.

Po včerejším hození klacku pod nohy moderům si komunita rychle poradila, jak modifikace v Grand Theft Auto 5 na PC znovu rozjet.

Je to samozřejmě neoficiální postup, který může hru rozbít a vše děláte na vlastní riziko: odsud si stáhněte staré soubory, rozbalte je do nějakého adresáře, nakopírujte je do adresáře UPDATE s hrou, pusťte Steam, najděte v něm sekci s GTA 5, pravým myšítkem klikněte na Properties/Vlastnosti, vyberte si záložku "Local Files" a klikněte na "Browse Local File", najděte GTA5.exe a přepište původní soubory těmi staženými.

Alexander Blade, tvůrce utility ScriptHook V, napsal do GTAforums.com, ať její aktualizaci v brzké době nečekáte. Rockstar prý znovu změnil všechny nativní hashe, což klidně může činit u každého budoucího patche den co den.

Vývojáři tyto změny udělali kvůli tomu, že mnoho existujících modifikací touto cestou dovoluje hráčům cheatovat v příbuzném multiplayeru GTA Online. Potkání nesmrtelných supermanů nejenže kazí zážitek ostatním, ale také nabourává herní ekonomiku v online hře a představuje problém pro Rockstar, který by rád vydělával peníze z mikrotransakcí za skutečné peníze. Ty jsou pro něj dle všeho důležitější než větší podpora modů, jako třeba hraní za zvířata typu divočák nebo kojot:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (14)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna