Za Batgirl se Season Pass pro Batman: Arkham Knight

Podrobněji o jeho obsahu.

Když Warner Bros v týdnu oznámili Season Pass, snesla se na ně vlna kritiky, že za nové skiny chtějí více než tisíc korun. Považovali proto za vhodné se k tématu po pár dnech vrátit, aby umlčeli všechny stěžovatele ohledně přídavků do Batman: Arkham Knight (koupit na Alza.cz).

"Zaslechli jsme od naší komunity, že by rádi znala více informací o obsahu Season Pass. Ačkoli ještě nejsme připraveni mluvit o detailech toho, co teprve budeme vyvíjet, tady je aspoň nástřel, abyste si udělali představu o rozsahu obsahu," uvedli.

Nejlákavější je nová možnost hry za Batgirl (poprvé v sérii Arkham) v příběhovém prequelu v nějaké zbrusu nové lokalitě. Zatím tu máme jen render:

1

Dále si v jiném DLC The Season of Infamy zahrajete i za Batmana v nové sadě příběhových misích, v nichž superzlosynové provádějí invazi do Gotham City. Slibovány sem jsou i nějaké nové prvky hratelnosti.

V Gotham City Stories se zase vžijete do role spojenců Batmana v jiných misích, které rozvinou vyprávění jejich příběhového pozadí. Odehrávat se budou jak před, tak i po událostech základní hry.

Zajezdíte si i v různých modelech Batmobilu z 75 let dlouhé historie Batmana na specifických závodních tratích, které odpovídají dané době. Crimefighter Challenge Maps přinesou sérii map, v nichž se zužitkuje unikátní bojový styl hrdiny a jeho přátel. Nové skiny pak budou pro Batman, Robin, Nightwing a Catwoman.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna