Šílená letadla a město po zásahu tsunami do GTA 5 PC

Dva skvělé mody.

Z fanouškovské komunity GTA 5 PC navzdory komplikacím po patchi a po ujištění od Rockstaru o nebanování začínají vypadávat fantastické výtvory, které hru posouvají úplně někam jinam.

Mod Angry Planes zařídí, že se na obloze objeví až 50 letadel různých typů současně. Jejich piloti-kamikaze na vás sebevražedně nalétávají nebo aspoň pálí rakety, mají-li je. Download a instrukce ke spuštění zde.

Ještě zajímavější je mod, který zatopí celé město Los Santos, takže se pak s ponorkou můžete potápět k semaforům. A když změníte nastavení počasí, lze dosáhnout i obrovských vln, které se valí na vyčuhující budovy, přesně jako to vypadá ve skutečnosti, pokud město zasáhne ničivé tsunami. Tento mod, který těží z bezvadně zpracované mořské hladiny v základní hře a existoval už pro konzolovku, stahujte odsud.

Nejlepší další mody pro GTA 5 PC potom vybral PC Gamer, zatímco IGN upozorňuje na Pedestrian Riot/Chaos Mode mod. Ten ze všech NPC postav na ulici udělá agresivní občany, kteří se buď perou mezi sebou nebo jdou po vás. Nastavit se dá i to, které zbraně mají k dispozici nebo jak jsou šikovní v míření.

GTA 5 pro PC lze koupit na Alza.cz krabicově a nově už i digitálně.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna