Plynulost Zaklínač 3 na PS4 se s patchem opravdu zlepšila

Co všechno opravuje?

Když jste si v úterý přečetli některou z raných recenzí, prakticky všechny si stěžovaly na potíže s trháním testované PS4 review-verze pro novináře. Věděli jsme o tom z interních zdrojů ze sítě EG dlouho dopředu a i proto u nás raději čekáme na prodejní verzi.

Komunitní koordinátor z CD Projektu Red na to reagoval slovy, že od té doby už byla plynulost a výkon vylepšena. Něco takového tvrdí prakticky všichni, ale ne vždy to musí odpovídat realitě. Také je důležité, že se mluvilo jen o vylepšení, nikoli o definitivním vyřešení.

Jelikož tento Day 1 patch už pro PS4 verzi včera vyšel (482 MB), dalo se vše ověřit a výsledky jsou pozitivní. Podle insidera Tidux běží nyní Zaklínač 3 na PS4 rychleji a také vypadá lépe. Zatím nebyl schopen potvrdit, že to platí pro všechny lokality, např. kritické bažiny, ani nejsou k mání nezávislé testy z vícero zdrojů, jen natočený důkaz:

Ze seznamu změn jsme se také dozvěděli, co vlastně všechno verze 1.01 opravuje: přidává podporu pro DLC, řeší stabilitu a vylepšuje výkon hry. Dále provádí nějaké kosmetické úpravy v questech a jejich balancování, opravuje žurnál, dialogy a cutscény. Co se týče hratelnosti, s patchem se bude lépe chovat loď, umělá inteligence a objevování NPC. Došlo též na vybalancování soubojů a optimalizaci uživatelského rozhraní, minimálně v PS4 verzi.

1
2

Závěrem přihazujeme dvojici fanouškovských videí, která shrnují děj prvních dvou dílů série pro nováčky. Pokud preferujete raději čtení, zamiřte na Reddit.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (15)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna