Závody do vrchu rozšířují DIRT Rally

Čím se budou lišit od jiných tratí?

Už v preview Codemasters slibovali, že DIRT Rally budou pravidelně rozšiřovat o nový obsah, a nyní promluvili o prvním Pikes Peak, které do stávajících prostředí přibude koncem měsíce. A nepůjde o ledajaké tratě...

1

"Jízda do kopce je vždy výzvou, když vám nedává instrukce spolujezdec. Trať se opravdu musíte sami naučit a nebude to snadné. Navíc jsme upravili aerodynamiku, protože tyto vozy mají zvláštní nastavení, což pak ovlivňuje jejich jízdní vlastnosti," říká hlavní designér Paul Coleman na blogu.

Další změnou hratelnosti v Pikes Peak se stane změna nadmořské výšky. Odlišný tlak vzduchu má totiž dopad na nižší výkon motoru a odpor vozu. Vše uvedené DIRT Rally simuluje již ve stávající Early Access verzi, kde existuje rozdíl mezi Walesem a Řeckem, ale tentokrát prý znatelně ucítíte, že auto méně táhne. Více se o módu Hillclimb dozvíme příští týden.

Vývojáři také pracují na podpoře Force Feedbacku, i ve spolupráci se skutečnými závodníky rallye, kteří jim dají zpětnou vazbu. Prý to vyžadovalo kompletně přepsat ovládání, přidat nová menu a znovu provést kalibraci všeho. V červnu pak bude následovat další obsah z prostředí Německa.

2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna